Orijinal Günah, Tatlı Küçük Yalancılardan Ne Kadar Farklıdır?


Yalancılar hangi sırları saklıyor?

Bahsettiğimiz gibi, yeni Yalancılar 20 yılı aşkın bir süre önce ebeveynlerinin eylemleri nedeniyle cezalandırılıyor. Ancak bu, kendi sırlarını gizli tutmadıkları anlamına gelmez. ikinci bölümde Doğuştan gelen günah‘in ilk sezonunda, yeni arkadaşlar, ortalama kız Karen’ın sarhoş bir videosunu sızdırmaya karar verir (Mallory Bechtel).

Neden? Niye? Çünkü hepsi son talihsizliklerinden Karen’ın sorumlu olduğunu düşünüyorlar. (Spoiler: Aslında A.)

Bu, “Jenna’yı kör ettik” sırrından çok daha uysal. Doğuştan gelen günahselefi.

Niyet Doğuştan gelen günah ile örtüşmek Küçük sevimli yalancılar?

Original Sin, PLL ile aynı evrende geçmesinin yanı sıra, en azından başlamak için herhangi bir açık geçiş unsuruna sahip değil. Ancak bu, orijinal seriye bazı göndermelerin olmayacağı anlamına gelmiyor. Roberto, özellikle altıncı bölümdeki “büyük” bir tanesini vurgulayarak, “Bir sürü büyük Paskalya yumurtası” alay etti.

Ancak, alıyorsanız Riverdale veya Sabrina’nın Ürpertici Maceraları bu gösteriden titreşimler, bilerek olduğunu biliyorum. Olarak Riverdale ve CAOS yaratıcı Roberto ayrıntılı, pilot yönetmen lisa süper için prodüksiyon tasarımcısıydı CAOSyani “lise PLL Greendale’deki liseye benziyor.”

Yani, belki daha fazlası var PLL Dikkat edilmesi gereken Paskalya yumurtaları? bizi tweetle @E haber eğer herhangi birini fark ederseniz.

Dizinin ilk üç bölümü Tatlı Küçük Yalancılar: Orijinal Günah HBO Max’te yayın yapmak için kullanılabilir.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339672/how-pretty-little-liars-original-sin-differs-from-its-predecessor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir