Orijinal American Idol Yargıçları Kelly Clarkson ile Yeniden Bir Araya Geliyor


çünkü Kelly Clarksonaldık amerikan idolü yeniden birleşme.

19 Eylül’de hit şarkı yarışması şovunun orijinal jüri üyeleri Hollywood Walk of Fame’de yeniden bir araya geldiClarkson, kazanan ilk yarışmacı olduktan 20 yıl sonra yıldızını aldı. amerikan idolü 2002 yılında. Simon Cowell, Paula Abdul ve Randy Jackson hepsi şarkıcıyı desteklemek için hazır bulundu.

Üçlü Clarkson adına konuştu, Cowell öncülük etti ve Clarkson’ın kazandıktan sonra kendisine iş güvenliği verdiğini söyledi. Sonunda yeteneğinin kalmasına yardımcı olduğunu söyledi. amerikan idolü televizyonda. Cowell, Clarkson’a, “‘Respect’ şarkısını söylediğiniz bir an vardı ve hepimiz birbirimize ‘Aman tanrım, teşekkür ederim’ dercesine baktık” dedi. “Adının anıldığı anı hatırlıyorum ve dürüstçe kendi kendime senin sayende bir sezon daha geçirebileceğimizi düşünüyordum.”

Eski yargıç sözlerine şöyle devam etti: “Plaka, ‘Burada kime imza attığınızı fark ettiğinizi sanmıyorum. Bu kızın gözlerinde çelik var ve şeritlerini biliyor’ dedim. Ve Kelly her zaman yolunu biliyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346988/see-the-original-american-idol-judges-reunite-with-kelly-clarkson-20-years-after-her-win?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir