Oprah Tanıdığı En “Olağanüstü” Kişi Üzerine Belgesel Yapıyor


Oprah Winfrey bir efsaneyi onurlandırıyor.

Sidneyyaşamını ve mirasını detaylandıran belgesel Sidney Poitier, resmen ekranlarımıza geliyor. Ve 23 Eylül’de yapımcı ona belgesel için güçlü bir teaser yayınladı. Instagram sayfasıbize ikonik aktörün dünyasına ve Hollywood ve Siyah topluluk üzerindeki etkisine bir bakış veriyor.

Tanıtım, bir çift üretken aktörün film hakkında konuşmalarıyla başlıyor. Güneşte Bir Kuru Üzüm aktör. İlk olarak, var Denzel Washington“Omuzları büyüktü, omuzları büyüktü ama çok yük taşımak zorundaydı” diyen . Morgan Freeman “Bütün biçimlendirici yıllarımda o ışığa odaklandım.” ile devam ediyor.

Başak Lee ardından, “İlk olmak kolay değil” diye ilan eder.

1964 yılında Hollywood efsanesi, En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü kazanan ilk Siyahi aktör olarak tarihe geçti. Dönüm noktası, daha sonra gelen diğer Siyah sanatçıların yolunu açtı. halle berry2002’de En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazanan ilk Siyah kadın oldu.

bu Canavarlar Topu Aynı zamanda haracın bir parçası olan aktris, fragmanda “İlk kez bir Siyah adamın gücünü ortaya koyduğunu gördüm.” Müzik ve film yapımcısı Quincy Jones “Bam! Bu daha önce ekranda hiç olmamıştı” diye ekliyor.

Eski başkan Barack Obama ayrıca aktöre de yansıdı, “Poitier bir keresinde sürüş amacını kendini daha iyi bir insan yapmak olarak nitelendirdi ve yol boyunca hepimizi biraz daha iyi yaptı.”

Şarkıcı olarak bu duyguları hisseden sadece aktörler değildi. Lenny Kravitz Oprah, “En büyük gişe çekilişi, Siyah adam, 1967, 68′ ve tüm ülke onun etrafında dönüyor” diyerek teaser’ı bitirmeden önce, “Bu dünyaya onu taşımak için geldi” diye ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347703/oprah-produces-documentary-on-the-most-extraordinary-person-she-s-ever-known?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir