Onyx Kelly Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


Iggy Azalea Oniks Kelly


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NEMO/BACKGRID

Iggy Açelya32, genç bir anne olarak hayatıyla ünlü olmayabilir – ama küçük oğlu Oniks Kelly onun tüm kalbi var! Ametist Amelia Kelly‘in başarıları her şekilde şaşırtıcı. Yeni Güney Galler’den Avustralyalı rapçi, 2012’de Mercury Records, ardından Island Def Jam ile anlaştığında sahneye çıktı. “Fancy” ve “Work” şarkıları onu herkesin bildiği bir isim yaptı. Iggy, YouTube’daki daha tartışmalı çalışmalarıyla da ünlüdür, ancak onun bildiği tek şey müzik değildir. Sarışın sersemletici, özellikle Levi’s Jeans’in yüzü olarak bir model.

LA Laker ile çıktığı için aşk hayatı eşit derecede yıldızlara layık. Nick Genç ve rihannaşu anki partneri ve bebek babası A$AP Rocky. Ama eski erkek arkadaşıyla olan ilişkisiydi. Playboi Carti Bu ona hayatının aşkı Onyx’i getirdi. Amerikan Müzik Ödülü kazananının tek çocuğu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Iggy, Onyx’in doğum tarihini gizli tuttu

Iggy Açelya ve Oniks Kelly
Iggy Azalea ve oğlu Onyx Kelly. (NEMO/ARKA GRİD)

Iggy kesinlikle 2020’nin ortalarında Onyx’e sahip olsa da, zıplayan oğlu için kesin bir doğum tarihini hiçbir zaman doğrulamadı – bunun yerine sone’sini Playboi ile gizlice karşıladığını ve zaten bir anne olduğunu resimler olmadan açıklamayı tercih etti. 10 Haziran 2020’de Instagram hikayeleri aracılığıyla “Bir oğlum var” dedi. “Bir şey söylemek için doğru zamanı bekledim ama zaman geçtikçe daha çok endişe duyacağımı anlıyorum. o devin haberini dünyayla paylaşın.” Iggy ayrıca “onun bir sır olmadığını açıkça belirtmek istediğini” belirtti. “Onu kelimelerin ötesinde seviyorum” diye ekledi.

Babası da rapçi ve model

Onyx’in gülünç derecede yetenekli ebeveynleri hem model hem de rapçi! Playboi, doğdu Jordan Terrell Carter, “Woke Up Like This” ve “Manolya” hitleriyle 2017’de büyük çıkış yaptı. Kendini sınırlamakla yetinmeyen stil sahibi sanatçı, aynı zamanda moda devleri için de podyumda yürüdü. Louis Vuitton ve VFiles. Bir Ağustos 2017 profili GQ Dergisi taklit edilemez görünümünün “moda parlaklığı” arasında bir yerde olduğunu söyleyerek onu “gençlik tarzının lideri” olarak atadı. A$AP Çetesipunk-rock tavrı Uzi Dikeyve eğlenceli kamp yat

Iggy bir keresinde Onyx’i tek başına yetiştirdiğini iddia etmişti.

2020 yılının Ekim ayında, Iggy bir kez daha değerli oğlu hakkında nadir bir yorum için Instagram hikayelerine gitti, Playboi ile ayrıldığını doğruladı ve bekar bir anne olduğunu iddia etti. “Gerçek birini kaybettin… insanlar sadakati hafife alıyor ve bu yüzden yalnız olmayı tercih ederim… Dün gece demek istediğim, oğlumu yalnız büyütüyorum ve bir ilişkim yok.”

O güzel bir çocuk

2022’de daha önce silinen bir Instagram gönderisinde Iggy, kendisinin ve oğlunun vesikalık fotoğraflarını yayınladı ve altına “Sadece iki model vesikalık fotoğraflarımızı çekiyor” başlığını attı. Tatlı, kahverengi gözlü çocuk fotoğrafta sallanan saplama küpeleri ve sade beyaz bir tişört ve takipçileri onun duygularını tekrarlamaktan kendilerini alamadılar. Güneş. Bir takipçi, Disney Channel mezunlarından bir iltifatla birlikte, yorumlar bölümünde Onyx’in “çocuk model olması gerektiğini” yazdı. Skai Jackson“MODEL veriyor 😍” yorumunu yaptı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/iggy-azalea-son-4760202/

Yorum yapın

SMM Panel