Onun Övgüsünü Görün – Hollywood Life


ellen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Everett Koleksiyonu/Gregory Pace/Shutterstock

Ellen DeGeneres64, herkese bir bakış attı Stephen “DJ tWitch” Patronuen iyi anları Ellen DeGeneres Gösterisi ölüm haberinin ardından. 15 Aralık’ta Ellen bir gönderi paylaştı. video tWitch’i yıllarca DJ’i ve yardımcısı olduğu için kutladığı talk show’unun son günlerinden. “Şu anda yapmak istediğim şey, tWitch ile yaşadığım tüm sevgiyi ve kahkahaları hatırlamak, ”diye yazdı komedyen, tWitch’in şovdaki en harika anlarını içeren videonun yanında Twitter’da. “Hayatıma çok fazla neşe getirdi. Seninkine de neşe kattığını biliyorum. En sevdiğim anlardan bazılarını onunla paylaşacağım. Dilerseniz sizinkini de paylaşabilirsiniz. #ILovetWitch,” diye ekledi Ellen.

Videoda Ellen, tWitch ile oturdu ve onu her zaman “güldürdüğü ve güldürdüğü” için ona teşekkür etti. Ellen, twitch’e en iyi anlarının bir montajını gösterdi. Ellen DeGeneres Gösterisi. Ellen’ın işe alması çiftin dostluğunun başlangıcını içeriyordu. Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun dans etmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için yıldız. “Birbirimizi tanımak hızlandırılmış bir kurs gibiydi. Ve bana karşı çok sabırlıydı, ”dedi Ellen montaj için bir röportajda. “Ona olan ilk aşkım buydu. Birlikte dans etmeyi öğrenmek için bağ kurduk.”

Montaj videosu, tWitch’in 2014’te Ellen’ın şovuna resmi olarak DJ olarak katıldığı zamanı da gösteriyordu. Kirli Dans ile kaldırmak Jessica Biel. Ellen, twitch ile en sevdiği anılarından birinin onu şovda cilaladığı zaman olduğunu söyledi.

Ellen ve tWitch (Fotoğraf: Everett Collection/Gregory Pace/Shutterstock)

Ellen montajda, “Her ne sebeple olursa olsun, burada olmadığı zamanlar, sadece farklı,” diye açıkladı. “Ona bakıp aptalca şakalar yapacağına güveniyorum. O benim dostum. O benim yardımcım. Bu bağlantıya sahibiz. Beni güldürür. Beni gerçekten ama gerçekten güldürüyor. Seni seviyorum twitch. Bunu her gün birbirimize söylüyoruz. O seni çok seviyorum diyor ben de seni seviyorum diyorum. Hayatımdan asla çıkmayacak. O her zaman hayatımdan ayrı.”

Montajı tWitch’e gösterdikten sonra Ellen ona çiftin kucaklaştığı bir çerçeveli fotoğraf verdi. Ellen’la birbirlerine birbirlerini ne kadar sevdiklerini söylerken tWitch gözyaşları içindeydi. tWitch, Ellen’a şovunda “her zaman evinde hissettiğini” söyledi ve tüm “unutulmaz zamanlar” için ona teşekkür etti.

seğirme
tWitch 13 Aralık’ta intihar ederek öldü (Fotoğraf: Gregory Pace/Shutterstock)

TWitch bir temeldi Ellen DeGeneres Gösterisi 2014’ten gösterinin Mayıs ayında sona ermesine kadar. 13 Aralık’ta tWitch, Los Angeles’ta bir otel odasında intihar sonucu ölü bulundu, LA Polisi Çavuş Borihana söylenmiş HollywoodYaşamı. Adli tıp görevlisinin raporu, tWitch’in “kafasına kurşun yarası” sonucu öldüğünü doğruladı. Ellen yakın arkadaşını kaybetmenin yasını tuttu instagramhayranlarından twitch’in karısı için dua etmelerini istedi, Allison Holkerve çocukları. “Kalbim kırıldı. tWitch saf sevgi ve ışıktı, ”diye yazdı Ellen. “O benim ailemdi ve onu tüm kalbimle sevdim. Onu özleyeceğim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/twitch-best-moments-ellen-degeneres-show-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir