OnlyFans Modelleri, Kim’e Benzeyen Christina Ashten Gourkani’nin Ölümünün Yasını Tutuyor


OnlyFans topluluğu yasta.

Öyle haberler arasında Christina Ashten Gourkani— abonelik tabanlı platformda kendini bir model olarak tanıtan bir model kim Kardashian benzer-34 yaşında öldü, Instagram’ı hızla haraçlarla doldu. Yorumlar bölümünde bir 26 Nisan yazısı Gourkani’nin ailesi tarafından yapılan ve ölümü “en sarsıcı, talihsiz ve beklenmedik” olarak nitelendiren Gourkani’nin gösterişli model arkadaşları saygılarını sundular.

“Şimdiye kadar karşılaştığım en zarif, samimi, gerçekten sevgi dolu ruhlardan biriydi.” Allegra Cole yazdı “Size ve sizinkine sevgi, barış ve iyileştirici ışık gönderiyorum.”

Bu sırada, Kristin Gomez trajik habere “hala inanamadığını” söyledi. “Seni çok özleyeceğiz” yorumunu yaptı. “RIP @ashtens_empire sen zaten LEYEND’sin. Her zaman kalbimizde yaşıyorsun.”

Nikki Benz dua eden eller emojisinin yanına eklendi, “Başınız sağolsun.”

Ailesine göre, Gourkani 20 Nisan’da “daha da kötüye giden tıbbi bir prosedürden” sonra vefat etti. Cenaze masraflarını karşılamak için başlatılan bir GoFundMe kampanyasında, Christina’nın hastaneye kaldırıldığını, ancak “kalp durması geçirdikten sonra sağlığının ve refahının aşağı doğru bir sarmal içinde daha da kötüye gitmeye devam ettiğini” söylediler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372603/onlyfans-models-honor-christina-ashten-gourkani-kim-kardashian-look-alike-after-death-at-34?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir