Onlarca Hollywood Babasının Akıllı Tavsiyesiyle Babalar Günü’nü Kutlayın


Hollywood’un en büyük yıldızları için kasabadaki en büyük rol basitçe babadır.

Bu Babalar Günü hafta sonu, bazı erkekler sever Nick Jonas ebeveyn olarak ilk kez bayramı kutluyoruz. Ama diğerleri gibi Tom Brady, Nick Lachey, Kevin Hart ve Sean Lowebu özel zaman, en önemli olan çocukları ile tam olarak orada olmak için başka bir fırsattır.

“Babam her zaman ortaya çıktı” Bekâr star sadece E’ye geri çağrıldı! Haberler. “Bunu mutlaka sözlü olarak ifade etmedi ama tüm çocukluğum boyunca yaşadı. İster heceleme yarışması, futbol maçı, ödül töreni ya da bir yardım çağrısı olsun, babam her zaman ortaya çıktı. Yanında olmak ve destek olmak beni çok mutlu edecek. çocuğunuz üzerinde maddi mülklerin yapabileceğinden çok daha büyük bir etki.”

Ve yoğun çalışma programları, mali baskı ve diğer faktörler ebeveynliği zorlaştırabilirken, babalar Luke Bryan olumlu bir fark yaratmak için mükemmel olmanız gerekmediğini size hızlı bir şekilde hatırlatıyorlar.

Country şarkıcısı E’ye, “Kendine biraz gevşek davran, çünkü onu her zaman parkın dışına çıkarmayacaksın” dedi. Haberler. “Önemli olan üzgün olduğunu söyleyebilmek ve her gün babalıktan bir şeyler öğrenebilmek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334728/nick-jonas-kevin-hart-and-more-dads-share-the-best-advice-they-have-for-parenting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel