Onlar kim? – Hollywood’un Hayatı


William


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregg DeGuire/UPI/Shutterstock

William Shatner gururlu üç çocuk babası ve beğenilen bir aktör – ve şimdi geniş özgeçmişine uzay gezgini ekledi! bu Yıldız Savaşları 90, kim tasvir etti Kaptan James T. Kirk birkaç on yıl boyunca, resmen bir uçuşta uzaya gitti Jeff Bezos’ Mavi Kökenli. Havacıyı geçerek uzaya giden en yaşlı kişi oldu Mary Wallace “Wally” FunkTemmuz ayında 82 yaşında Amazon kurucusuyla birlikte uzaya uçtuğunda rekor sahibi olan .

Ekranda USS Enterprise’ın kaptanını canlandırmadığı veya ekran dışında tarih yazmadığı zamanlarda, William üç kızı için sevgi dolu bir babadır. Hollywood’un dayanak noktası çocuklarını paylaşıyor Leslie Shatner, Lisabeth Shatner ve Melanie Shatner ilk karısıyla, Gloria Rand. 1956’da evlenen Kanadalı çift, 1969’da ayrıldılar, ancak üç kızına birlikte ebeveynlik yapmaya devam ettiler. İşte onlar hakkında bilmeniz gereken her şey!

Leslie

William
William Shatner. Resim: Gregg DeGuire/UPI/Shutterstock

William’ın en büyük kızı Leslie, 31 Ağustos 1958’de doğdu. Şu anda 60’lı yaşlarında olmasına rağmen, bir zamanlar bir Tek kızı canlandırdı. Uzay Yolu: Orijinal Seri, hangi başlıklıydı Miri. Gururlu babası, 2014’te yaptığı bir röportajda, çocuklarının genç yaşlarında birkaç iş taahhüdü olmasına rağmen “uygulamalı” bir baba olduğunu açıkladı. “Uygulamalı bir baba olmalıyım çünkü çocuklarım bana böyle söylüyor” dedi. Gardiyan. “Zihnimde, geçimimi sağlamak için çok zaman geçirdim, bu yüzden çocuklarım, onlar üzerindeki etkim ve yanlarında olma hissim nedeniyle bugün oldukları kişi olduklarını düşündükleri için memnunum. – sadece hafta sonları olmasına rağmen.”

Devam etti, “Ama onlar için orada olmamın önemli olduğunu söylediler – ve en büyük üç anne oldukları ortaya çıktı. Ama her zaman ebeveyn olarak iyi bir iş yapıp yapmadığım konusunda endişeleniyorum. Ailelerini, benim onları yetiştirmiş olmayı dilediğim şekilde yetiştirdiler. Öyleyse iyi bir şey olmuş olmalı!” Leslie şimdi evli Gordon T. Walkerve iki oğlu paylaşırlar, Hibe Walker ve Eric Walker.

Lisabeth

lisabeth
William, çocukları ile birlikte. Resim: Bei/Shutterstock

Gloria ve William’ın ortanca kızı Lisabeth, 6 Haziran 1961’de doğdu. Ebeveynlerinin ayak izlerini takip ederek, daha gençken oyunculuk dünyasına adım attı. Kredilerinden bazıları Star’ı içerir. Trek: Orijinal Seri, Huey Lewis ve Haberler: Aşka İnanır mısınız?, Tek Savaş ve tj fahişe. 2005 yılında evlendi Andy Clementancak ikisinin de çocukları olup olmadığı bilinmiyor.

Melanie

melani
Melanie Shatner. Resim: Araldo Di Crollalanza/Shutterstock

William’ın en küçük kızı Melanie, 1 Ağustos 1964’te doğdu. Ebeveynleri ve büyük kardeşleri gibi, Melanie de kamera önünde bir kariyer sürdürdü ve ilk çıkışını filmde yaptı. Star Trek IV: Eve Yolculuk 1986’da. O zamandan beri bir dizi filmde ve TV şovunda rol aldı. Düğüm İniş, Kamp Cucamonga, karanlık adalet, İkinci Şansları ve Madison.

1999’da Joel Gretsch ile evlendi ve iki kızları var. kaya ve Söğüt. 2014’te William, torunlarıyla olan ilişkisini açtı. “Üç kızımla bir aile toplantısında 13 kişiyiz. Dede olmak benim için en büyük mutluluk. Şimdi bir torun alıp konuşmak, onları kucaklamak ve öpmek için zamanım var ve onlarla birlikte olmak için zaman ayırdığımdan ve öğrendiğim şeylerin bazı yönlerini onlara vermek için zamanım var. Aile hayatı tamamen kuşatıcıdır” diye açıkladı. “Kızlarımı her hafta sonu görüyorum. Ve birlikte tatile çıkıyoruz – kayaktan şnorkelle yüzmeye kadar her şey. Üç genç torunumla harika bir aile filmi olan Escape From Planet Earth’e gitmeyi çok sevdim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/william-shatner-children-4538583/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir