‘One Tree Hill’ Yıldızları Bevin Prince’in Kocasının Ölümüne Tepki – Hollywood Life


bevin prens


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Bir Ağaç Tepesi yıldız bevin prens39 yaşındaki kocasının ani ölümünün yasını tutuyor William Arkadaş3 Temmuz Pazar günü Kuzey Carolina’nın Wilmington açıklarında teknesine yıldırım çarpması sonucu hayatını kaybeden 33 yaşındaki çocuk. 2016’dan beri William ile evli olan Bevin için taziyeler yağmaya devam ederken, Bevin’in uzun zamandır arkadaşları ve eski ortak yıldızları sofya çalı39, Hilarie Burton40, Danneel Ackles43 ve Kate Voegele35 yaşındaki sosyal medyadan desteklerini paylaştı.

Üzücü ve trajik haberi öğrendikten sonra Sophia, Bevin ve William’ın bir fotoğrafını paylaştı. onun Instagram hikayesi. Fotoğrafta, Bevin William’a sarılırken ikisi gülümsüyor ve gülüyorlardı. Kolunu beline sarıp onu sıkıca tutarken eli göğsüne dokunuyordu. Altyazıda Sophia, “Kalbi kırık ve kayıp. Ailemiz içimizden birinin yasını tutuyor. Lütfen @bevinaprince’i mümkün olan her şekilde yükseltin. Ona hak ettiği sevgiyi göster; kocasının ona her zaman gösterdiği sevgiyi.”

Bevin’in eski rol arkadaşı Hilarie de William’a dokunaklı bir övgü paylaştı. Daha mutlu zamanlarda Bevin ve Deneel ile siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı. Altyazıda, “Her arkadaş grubunda her zaman ‘güçlü olan’ vardır. İşler zorlaştığında ortaya çıkanlar onlar. Karanlık köşelere kahkaha ve ışık getirirler. Bu arkadaşları korumak önemlidir, çünkü asla yardım istemezler. @bevinaprince arkadaşımız da o güçlülerden biri. O hafif kişileştirilmiş. Bazılarınızın bildiği gibi sevgili kocası @britwilliam bu haftayı vefat etti. Bu anlaşılmaz. Bevin, OTH ailemizin büyük bir parçası.” Hilarie ayrıca bir bağlantı paylaştı. GoFundMe sayfasıWilliam’ın en sevdiği hayır kurumlarına gidecek bağışlar topluyor.

Danneel ayrıca William’a bir saygı duruşunda bulundu ve Bevin ve William’ın birlikte bir dizi fotoğrafını paylaştı. Uzun bir başlıkta Danneel şöyle yazdı: “Senin gibi birinin kaybını tarif edecek kelimeleri bulmak zor Will. 33 yılda çoğu kişinin hayatında yapacağından fazlasını yaptın. Merakınız ve yeni maceralara olan hevesiniz bulaşıcıydı. İnsanları sınırlarını zorlamaya ve sadece sizin görebileceğiniz potansiyele ulaşmaya teşvik etmenin bir yolunu buldunuz. Ne sizin ne de yörüngenizdekilerin ulaşamayacağı hiçbir şey yoktu.”

Danneel devam etti, “Ama tüm başarılarınız arasında ve daha birçokları vardı, biliyorum ki Bevin’i bulmanın en büyük başarınız olduğunu söyleyeceksiniz. Siz ikiniz büyük aşk yaşadınız. Tüm hayatlarını onu arayarak geçirenlerden bile kaçan, yaşam sevgisinden daha büyük olan o özel. Yaptığınız eve, süslediğiniz güzel anılara ve fotoğraflara bakınca, bir süreliğine de olsa birbirinizi bulduğunuza ve böyle bir aşk içinde yaşadığınıza çok sevindim. Seni sonsuza kadar özleyeceğiz.”

Son olarak Kate, Instagram hikayesinde Bevin’e benzer bir mesaj yayınladı. Sophia tarafından paylaşılan Bevin ve William’ın güzel fotoğrafının yanı sıra Kate, “Mümkünse, lütfen sevgili dostumuz Bevin ve ailesinin Will’in anısını onurlandırmasına yardım etmek için bağışta bulunun. O çok güzel bir insandı ve çok özlenecek.” Hayranların bildiği gibi, eski ortak yıldızlar, son derece popüler gösterinin başladığı 2003’te ün kazandı. Yaklaşık 10 yıl sonra, 2012’de sona erdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/one-tree-hill-stars-react-bevin-prince-husband-william-friend-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir