One Tree Hill Yıldızı Bevin Prince’in Kocası Yıldırım Tarafından Öldürüldü


6 Temmuz’da örgütün Instagram sayfasında paylaşılan bir mesaj, “Recess, Will ve karısı Bevin’in yeni Kuzey Karolina evlerinde inşa edip büyüttüğü iş” dedi. “Will’in Amerikan Rüyası, girişimcilik ve iş dünyasındaki kadınlardan daha fazla saygı duyduğu veya değer verdiği hiçbir şey yoktu. Bu işin büyük başarı kazanmasını ve daha fazla insanın istihdamına yol açmasını istediğini biliyoruz. Başkaları için ödüllendirici ve anlamlı işler yaratmak. Will’in bırakmak istediği miras buydu.”

Hit şovun beş sezonunda rol alan Prince Bir Ağaç Tepesi2016 yılında Friend ile evlendi. Geçen yıl oyuncu beşinci evlilik yıldönümlerini kocasına ithafen dokunaklı bir yazıyla kutladı.

“5 yıl bebeğim” yazdı Düğün günlerinin Instagram fotoğrafları. Çiftin köpeğine atıfta bulunan Prince, “Winston ve ben sizi tanıdığımız, sevdiğimiz ve sizinle birlikte öğrendiğimiz için çok şanslıyız. Buraya kadar geldik ve kurduğumuz hayatla gurur duyuyorum. Hayatı güzelleştiriyorsunuz. lezzetli, aşkım. Seni seviyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337083/one-tree-hill-star-bevin-prince-s-husband-william-friend-killed-by-lightning-strike?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir