One Direction’dan Liam Payne, Kate Cassidy ile Maya Henry’den Ayrılıyor


Liam Payne ve Kate Cassidy güçlü gidiyor

bu Tek yön şap ve yeni sevgilisi, Londra’da bir akşam yemeği randevusu için dışarı çıkarken şık bir şekilde fotoğraflandı ve bu, bir Cadılar Bayramı partisinde birlikte görülmelerinden bu yana ikinci kez toplum içine çıktıkları oldu.

22 Kasım gezileri için Liam, parlak çizmeler ve bir saat dahil olmak üzere tamamen siyah şık bir görünüm sergiledi. Liam’ın yanında el ele yürüyen Kate, bej rengi bir ceket ve pantolonun yanı sıra dantel detaylarla süslenmiş şık bir sütyenle büyülendi. bu Instagram etkileyicisi görünümünü, parlak bilek askılı siyah pompalar dahil olmak üzere gümüş takılarla eşleştirdi.

Gelişmekte olan aşkları, Liam’ın bu yılın başlarında eski sevgilisinden ayrılmasını takip ediyor. Maya Henry2019’dan beri çıktığı kişi. Çift, Haziran 2021’de geçici olarak ayrılmalarına rağmen Ağustos 2020’de nişanlandı. Ayrılık sırasında, 5 yaşındaki oğlunu paylaşan Liam Ayı eski ile Cheryl Cole– “ilişkilerde pek iyi olmadığını” açıkladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355845/one-direction-s-liam-payne-moves-on-from-maya-henry-with-kate-cassidy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir