Öncesi ve Sonrası Fotoğraflarına Bakın – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Sonia Moskowitz Gordon/ZUMA / SplashNews.com

Camila cabello yeni bir şey deniyor! Gönderilen yeni fotoğraflarda instagram 14 Mayıs’ta, 26 yaşındaki “Bad Things” şarkıcısı, tüylü, seksi kaküllerle çok daha koyu bir saç rengine sahipti. Aşağıda görebileceğiniz birkaç özçekimde, kırmızı ipli bir bikini üstü ve saç makyajıyla birlikte kesik şortların üzerine cildi açıkta bırakan kesik sarı bir gömlek de gösterdi. Çok daha koyu olan saçları vurgulamak için dramatik, kanatlı bir göz kalemi sürdü ve saçını şımarık, rahat bir kabarıklık haline getirdi. Hit yapımcısı, fotoğraf atlıkarıncasına basit bir siyah kalp emojisi eklerken, saç stilisti Nikki Lee Camila’nın yeni ‘yaptığı’ fotoğraflarını paylaşırken biraz daha bilgi vermeyi tercih etti. Bir yeniden gönderide Camila’nın iki özçekimine “Retro Esmer 🖤 2023 yazı için karanlık ve seksi” açıklamasını yaptı.

Aşağıda görebileceğiniz önceki bir fotoğrafta Camila, kestane rengi vurgularla daha hafif bir esmer görünümü sarstı. Önceki saç kesimi kakülsüzdü ve hafif katmanlarla ortadan ayırdı ve genellikle düz giydi. ile 2017 röportajında ​​dramatik, seksi yeni bir görünüm için gitmesi büyük bir sürpriz değil. genç Vogue, pop yıldızı, zamanlamaya bağlı olarak her zaman yeni bir görünüm istediğini açıkladı. “Kesinlikle saçımı keserdim! Bu tur için kesmeyi düşünüyordum, ancak performans için o kadar çok kullanıyorum – çırpıyorum – şimdi kesip kesmeyeceğimden emin değilim,” dedi dergiye. “Ama kesinlikle kesmek istiyorum.”

Camila cabello
Camila’nın önceki saç modeli hala esmerdi, ama daha açık bir ton, kakülsüz. (Sonia Moskowitz Gordon/ZUMA / SplashNews.com)

Şarkıcının platformdaki 67,1 milyon takipçisinin çoğu, çarpıcı yeni görünüm hakkında yaygara koparmak için yorumlar bölümüne koştu. “Jenna Ortega?” bir benzerliğe dikkat çekerek bir hayranı alay etti Çarşamba oyuncu, bir diğeri ise “Ne güzel bir esmer” yazdı. Bir üçüncüsü, “Mükemmel,” dedi.

Camila’nın yeni görünümü, romantik hayatıyla ilgili yoğun spekülasyonların ortasında geliyor – son zamanlarda Los Angeles’ta ve Coachella’da eski sevgilisiyle PDA’nın keyfini çıkarırken görüldü. Shawn Mendes 2021’deki dağılmalarının ardından.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/camila-cabello-dark-hair-makeover-before-after-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir