Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar – Hollywood Life


Olivia Jade, kestane rengi yeni bir saç makyajı sergileyen son Instagram fotoğraflarında tıpkı annesi Lori Loughlin’e benziyor.

oliva yeşim yoksa Becky Teyze mi? 22 yaşındaki etkileyici, son zamanlarda boyanmış kızıl saçlarını, annesiyle neredeyse aynı göründüğü için bazı yeni Instagram fotoğraflarında gösterdi. Lori Loughlin. Fotoğraflarda Olivia, papatya baskılı pembe bikini üstü ve çok sayıda altın kolyeyle spor yaparken yeni ‘yap’ının ayrıntılarını paylaştı. Annesiyle doğrudan bağlantısını fark eden Olivia, 90’ların popüler sitcomundan Becky Teyze olarak bir resmiyle yanıt veren annesine yeni görünümünü gösteren bir ekran görüntüsünü de paylaştı. Dolu ev. Karşılaştırma kesinlikle esrarengizdi! Ya da Olivia’nın daha sonra annesine “biraz ürkütücü” mesaj attığı gibi.

Kumral rengi görünüm, daha açık renkli esmer kilitlerinden sarışın vurguları olan belirgin bir ayrımdır. Instagram’da sayısız fotoğraf. Aşağıdaki fotoğraf, etkileyicinin makyajdan önce saçlarını nasıl giydiğini de gösteriyor, ki bu hala her parçası yeni görünüm kadar muhteşemdi!

olivia yeşim
Olivia Jade (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock).

Yeni kızıl saç görünümüne ek olarak. Olivia son zamanlarda ilgi odağı oldu. elenmesine rağmen Yıldızlarla Dans 30. sezon geçen Kasım’da, yine de harika bir oyuncu olarak ekranda bir sıçrama yaptı! Onun ortadan kaldırıldığı zamanlarda, HollywoodYaşam ile ÖZEL KONUŞTU Val Çemerkovskiyonun dans partneri, Olivia’nın başardığı her şeyden “çok gurur duyuyordu”.

Val, gösteriden sonra HL de dahil olmak üzere gazetecilere verdiği demeçte, “Birinin dönemlerine yardım etme konumunda olmak benim için çok şey ifade etti, aynı zamanda bunu kullanabilecek birine de” dedi. “Bu fırsat için minnettarım, işe yaradığı için de minnettarım. Bazı arkadaşları yendik. Ona farklı bir ışık tutma ve onu farklı bir spot ışığında gösterme şansı yakaladı ve ardından bunu kazandığını da gösterdi, ancak bu ona sadece verilmedi. Burada sekiz hafta kalma hakkını kazandı. Bir patlama oldu. Demek istediğim, bu genç bayana çok sevgim var ve bizi bir araya getirdiği ve bana bu sezon yapma şansı verdiği için evren için çok sevgim var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/olivia-jade-red-hair-makeover-before-after-photos/

Yorum yapın