Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar – Hollywood Life


Kit Harington


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Kit Harington Kırmızı halı olayına çok önemli bir aksesuar olmadan geldiğinde hayranları iki kez daha çektiler: sakalı! bu Game of Thrones Heartthrob, New York galasında görüldü Zaman Yolcusu’nun Karısı 11 Mayıs Çarşamba günü, karısı Rose Leslie ve bir ustura ile görünüşe göre tamamen temizlenmişti. İngiliz yıldız, sevimli partnerinin yanında her zamanki gibi yakışıklıyken, sevilen fantastik dramadaki Jon Snow karakterinden kesinlikle biraz farklı görünüyordu.

Kit Harington
Temiz tıraşlı görünen Rose Leslie ve kocası Kit Harington, Mayıs 2022’deki film galasına katıldılar. (Gregory Pace/Shutterstock)

Kit, yüzündeki zarif ifadeye uyması için etkinlik için şık bir takım elbise giydi. Özel dikim mavi takım, sade beyaz bir tişört ve koyu renk elbise ayakkabılarıyla eşleştirildi. Rose, kısa kollu ve beli büzgülü, dalgalı siyah bir elbiseyle dikkatleri üzerine çekerken film yıldızı gibi görünüyordu. Doğal güzelliğinin sadece bir parça makyajla parlamasına izin verdiği için, kendine özgü zencefil kilitleri uzun ve gevşek kaldı.

Kit’in temiz yüzü, temiz bir hayat yaşamak için de seçimler yaptığını kabul etmesinden sonra gelir. Oyuncu geçtiğimiz günlerde nadir bir röportajda ayıklığından bahsetti. “Ayık olmak, ‘Hayır, değişebilirim’ gitme sürecidir” dedi. Sunday Times Dergisi. “Son zamanlarda öğrendiğim en sevdiğim şeylerden biri, ‘bir leopar lekelerini değiştirmez’ ifadesinin tamamen yanlış olduğu: bir leoparın aslında beneklerini değiştirdiği. Bence en güzel şey bu. Gerçekten yardımcı oldu. Bu benim tutunduğum bir şeydi; Kim olduğum ve hayatıma nasıl devam ettiğim konusunda bu büyük köklü değişikliği yapabileceğim fikri.

Kit Harington
Kit Harington, Nisan 2022’de Londra’da kendine has sakalını sallıyor. (David Fisher/Shutterstock)

Bu arada Rose, Kit’in 2019’da bir rehabilitasyon tesisine girmesinden hemen sonra hayatlarını nasıl yönettiklerinden bahsetti. Game of Thrones Bitti. “Bağımlılık hakkında çok şey öğrendim ve bu Kit’in sonsuza kadar farkında olacağı bir şey ama tekrar içmeyi seçip seçmemesi ona bağlı,” dedi. Harper’s Bazaar İngiltere. “Hiçbir dadılık, onu yapmaya karar verdiği şeyi yapmaktan alıkoyamayacak. Kendime bu baskıyı yapmayı seçmiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/kit-harington-shaves-beard-before-after-photos/

Yorum yapın