Öncesi & Sonrası Fotoğrafları – Hollywood Life


doja kedi mor saç


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

doja kedi, 27, 20 Temmuz’da yeni saç dönüşümünün bir dizi fotoğrafını paylaştığında ortalığı kızıştırdı! İçinde ilk selfie, şarkıcı arabasının içinde otururken mor vızıltısını gösterdi. Doja, damlacık küpeler ve mor güneş gözlükleri olan siyah bir tüp üstü salladı. “Seni seviyorum bebeğim”, gönderiye bir havuç emojisi ile birlikte açıklama yaptı.

Birkaç saat sonra, “Juicy” hit yapımcısı bir kez daha Instagram’da bir paylaşımda bulundu. ayna özçekimi mor saç modelinin arkasından. Kafasının arkası, iskelet sırt dövmesinin havasıyla özellikle eşleşen, karmaşık bir kara dul örümceği tasarımıyla övünüyordu. Doja, yeni saç renginin anlık görüntüsünde kanatlı göz farı rengini yeni bukleleriyle eşleştirdi ve kaşlarını kazıtmayı tercih etti. Ayrıca sırt dekolteli, uyumlu bir leylak rengi elbise içinde cızırtılıydı. Tüm görünümü birbirine bağlamak için zincir küpeler ekledi.

Fotoğrafları 26 milyon takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçoğu tepkileriyle yorum yağmuruna tuttu. “Sen bir ikonsun. ANNE ANNEDİR. Seni çok seviyorum. Katledildi,” bir hayran alay ederken, bir diğeri ekledi, “Pembe saç Barbie’ye yakışır, doğru anne.” Ayrı bir hayran, Doja’nın sarı saçlarını özleyeceklerini not etmekten kendini alamadı. “İmza niteliğindeki sarı bukleler gitti Annem pembe içinde çok güzel görünüyor ama,” diye yazdılar.

Sırt dövmesi ve örümcek saç tasarımını gözler önüne seren yorum bölümünde takipçileri bir kez daha tepki gösterdi. Bir hayran bayılırken, “saç ve sırt dövmesi çok HASTA,” diye ekledi, “Dürüst olacağım ki, dövme çok havalı.” Üçüncü bir hayran, başının arkasındaki örümceğe tepki göstermeden edemedi. “YESSSSS ÖRÜMCEK DOJA GERÇEKTEN BUNUN İÇİN BURADAYIM” diye yazarken, bir dördüncüsü “Tüm sahnelerinizi seviyorum, önemli olan mutlu olmanız.”

Doja Kedi mor saç
Doja Cat’in saçları mora boyanmadan önce sarıydı. (Erik Pendzich/Shutterstock)

27 yaşındaki en son dönüşüm açıklaması, en sonunu bıraktıktan bir ay sonra geldi. müzik video “Dikkat” adlı şarkısı için. Doja, 17 Haziran’da Instagram üzerinden yayınlanacağını duyurdu. kısa klip videonun Los Angeles yerlisi de yakın zamanda turunu duyurdu, Kızıl Tur31 Ekim’de başlaması planlanıyor. Bu, Doja’nın ilk Kuzey Amerika Arena turu anlamına geliyor. Canlı Ulus web sitesi. Yükselen yıldız ve rapçi Buz Baharatı Ve Doechii turda ona katılmaya hazırlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/doja-cat-purple-hair-before-after-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir