Öncesi & Sonrası Fotoğrafları – Hollywood Life


Öncesi & Sonrası Fotoğrafları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: WavyPeter / SplashNews.com

Madonna, dünya turnesini duyurduktan sonra yaptığı inanılmaz gösterilerle hayranlarını heyecanlandırıyor. TikTok klipleri. En son, 27 Ocak Cuma günü yayınlanan, Material Girl’ün tüm ihtişamıyla dudak senkronizasyonu ile bir sesli alıntıya yer verdi. Kötü Kızlar, hangisinde Rachel McAdam’ın karakter, “Neden bana bu kadar takıntılısın?” Madonna ilginç klipte yeni kırmızı buklelerini de gösterdi ve şık siyah saten sabahlığı ve şeffaf gözlüklerini salladı.

@madonna

♬ Onu Bana Ver Timbaland – Walley Ponch

TikTok gönderisi, ikonik şovmenin 40 yıllık pop müziğini sergileyeceğini açıklamasından sadece bir hafta sonra geldi. Madonna: Kutlama Turu. Madonna, 17 Ocak’ta yaptığı açıklamada, “Hayranlarıma bekledikleri şovu verebilmek için mümkün olduğunca çok şarkı keşfetmekten heyecan duyuyorum” dedi. Duyuru, yıldızlarla dolu bir video şeklinde geldi. özellikli Jack Black, Amy Schumer, Lil Wayne ve daha fazlası, ünlü 1991 belgesel filmine atıfta bulunan Doğruluk mu Cesaret mi’nin çok müstehcen bir versiyonunu oynuyor. Tur, diğerlerinin yanı sıra New York, Los Angeles, Cleveland ve Detroit’teki ABD tarihleri ​​de dahil olmak üzere dünya çapında 35 şehre inecek.

Madonna’nın hayranlarına tam da ihtiyaç duydukları şeyi verdiğine dair büyük haber, ailesiyle birlikte inanılmaz bir Afrika gezisinin keyfini çıkarmasından birkaç hafta sonra geldi. “Frozen” hit yapımcısı onu aldı instagram kendisinin ve altı çocuğunun bir videosunu paylaşmak için — Lourdes Leon26, Rocco Ritchie22, Davut, 17, Merhamet16, ikizler yıldız ve ester, 10 – şenlikli bir partide geceleri dans etmek. Madonna klibe, görünüşe göre Kenya’daki Maasai kabilesine atıfta bulunarak, “Masai ve iyi müzikle dolunay altında dans etmek 🐘🇰🇪♥️🇰🇪💚🦓” açıklamasını yaptı.

Öncesi & Sonrası Fotoğrafları – Hollywood Life
Madonna, sarışınla bir süre dalgalandıktan sonra saçlarını kırmızıya çevirdi. (Invision/AP/Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, Madonna son zamanlarda aile şenliklerinin tadını çıkarıyor ve bunları sık sık sosyal medyasında paylaşıyor. Yakın tarihli bir gönderide yıldız, büyük bir oyun gecesi geçirdiklerini açıkladı! “Ray of Light” hit yapımcısı, büyük boy bir kağıda çizim yapmaya çalıştı ve komik bir şekilde “Dün gece Pictionary oynadık …….. Çok kaybeden olmamaya çalışıyorum” başlığına yazdı.

Madonna’nın geçen yıl hepsine bir kış kaçamağı ısmarladığı için çocuklarla vakit geçirmeyi sevdiği açık. Ocak 2022’de, Madonna, Rocco ile karlı sokaklarda yürürken çekilmiş sevimli enstantanelerini yayınladı.. Resimler, Rocco’nun ünlü yönetmen babasına benzediğini inkar etmenin mümkün olmadığını kanıtlıyor. Adam, sekiz yıllık evliliğin ardından 2008 yılında “Like a Virgin” şarkıcısıyla ayrılan. Birkaç gün önce Madge, kızı Lourdes’in ailenin büyük Yılbaşı partisinden bir fotoğrafını paylaştı. Madonna’nın paylaştığı 26 yaşındaki güzel carlos leonhayal gücüne çok az şey bırakan çok sayıda kesikli şeffaf beyaz bir elbiseyi salladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/madonna-red-hair-makeover-before-tour-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir