Onbir Baş Aşağı Yarattı mı? – Hollywood’un Hayatı


Millie Bobby Brown


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Millie Bobby Brown pratikte dünyanın önünde büyüdü. bu yabancı şeyler 18 yaşındaki yıldız, 11 yaşındayken Eleven oynamaya başladı. Ve karakteri kesinlikle çok önemli. Aslında, Eleven’ın o kadar çok gizemli gücü var ki, o kadar dramatik bir şekilde kullanıyor ki, bu çılgınca popüler dizinin hayranları arasında sıcak bir tartışmaya yol açtı. Genç Eleven, çocukluk arkadaşı Will Byers’ın (oyuncu tarafından oynanan) içine girdiği o korkunç alternatif evreni, Upside Down’ı gerçekten yarattı mı? Nuh Schnapp) Sezon 1 indi?

Millie Bobby Brown
Billie Bobby Brown (Gregory Pace/Shutterstock)

Yeni bir röportajda, Millie aslında bu soruyu doğrudan yanıtladı – merakla beklenen ikinci cildi hakkında bazı önemli bilgilerle birlikte. Yabancı Şeyler 4. Dördüncü sezon, ortaya çıktı, karakteri hakkında birçok soruyu yanıtlıyor ve ne zaman Çeşitlilik Başarılı oyuncuya, sonunda Eleven ve Upside Down hakkında bu kadar çok şeyi açıklamanın “tatmin edici” olup olmadığını sorduğunda, “tabii ki” olduğunu söyledi.

17 Haziran’da yayınlanan röportajda yayına verdiği demeçte, “Eleven’ın nereden geldiği, kim olduğu konusunda yıllardır birçok sorum oldu” dedi. [Matthew Modine] niyetler? Şimdi niyeti ne? Hala yaşıyor mu? Ama biliyorsun, [series creators] Duffer Kardeşler, bu dünyada bunu bilen tek insanlar onlar yabancı şeyler bizden daha iyi. Her zaman eve getireceklerine ve herkesin sorularını yanıtlayacaklarına güvenmiştim. Dolayısıyla bu sezon, tüm bu soruların yanıtlarını alacağınız sezon oldu.”

Belki de en önemlisi – ve işte en büyük spoiler – Millie, Eleven’ın Upside Down’ı yaratıp yaratmadığını açıkça söyledi. “Lütfen meslektaşlarımla yaşadığım bir tartışmayı çözmeme yardım edin: Duffers, sahnede Eleven’ın, Jamie’nin karakterinin sonda olduğu sahnede Upside Down’ı yarattığını söyledi mi?” muhabir Adam B Vary diye sordu. “Bana söylediler,” diye yanıtladı. “O yapar. Arayı açıyor.”

Millie Bobby Brown
‘Yabancı Şeyler’ (Everett Koleksiyonu)

2’den az olmamak kaydıyla yıldız olmaya devam edecek bir kız için küçük bir başarı değil. Godzilla filmler. Ama basıldığında, Millie kararını vermeden önce tereddüt etti. Vary, Eleven açtığında Upside Down’ın zaten orada olup olmadığı veya zaten var olup olmadığı konusunda bir soru sorma cesaretini gösterdi.

Millie başlangıçta, “Bu benim için cevaplayamayacağım kadar büyük bir tartışma,” dedi. “Çok endişeliyim. Bence – hayır, hayır, hayır. Alternatif evrenin her zaman orada olduğunu düşünüyorum. Bu her zaman Hawkins’in altında olacak. Sadece ona erişimi olduğunu düşünüyorum. Upside Down’ı onun yarattığını sanmıyorum. Hayır, bence her zaman oradaydı, sanırım daha önce kimsenin yapamadığı bir kapı yarattı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/17/millie-bobby-brown-did-eleven-create-the-upside-down/

Yorum yapın

SMM Panel