Ona Aslında Öyle Demeyecek Şarap Annelerine Anneler Günü Hediyeleri


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Anneler ve şarap. Haklı mıyım? Yani, doğru olmasaydı klişe olmazdı. Bazı anneler kesinlikle şaraplarını severler. Ve işte olay şu: Bu tamamen sorun değil.

Aslında, bazı açılardan harika. Özel günlerde alışveriş yapmayı gerçekten kolaylaştırıyor! Örneğin, annenizin kitap okurken güzel bir kadeh şarapla kıvrılmayı, akşam yemeğinde garsona seçimi hakkında 50 milyon soru sormayı veya Kitap Kulübü sırasında neredeyse pervasızca terk edilmeyi sevdiğini biliyorsanız, ne alacağınızı da tam olarak bilirsiniz. Anneler Günü’nde onu: Şarap şeyler.

Tabii ki, “şarap malzemesi” her şeyi kapsayan bir terim olabilir. Ama annen “konuyu gündeme getiren bir tişört” değil, ne de “şarap saati” yazan bir kırlent değil. üzerinde mom yazı tipi ile yazılmıştır. O sadece bir kadeh şaraptan hoşlanan eski moda bir anne.

Anneler Günü için ona bazı aksesuarlar alalım. Anneler Günü şarap hediyelerini satın almak için ilerleyin ve şerefe demeye hazırlanın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372516/mother-s-day-gifts-for-wine-moms:-flight-sets-bottle-chillers-wine-charms-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir