Ömür Boyu Sayesinde Bir Reba Reunion (Bir Nevi) Alıyoruz


Bu TV buluşması bizi havalı hissettiriyor.

Reba McBütün ve melisa peterman– kim birlikte rol aldı reba 2001’den 2007’ye kadar – Lifetime’s için tekrar vagonların etrafında dönüyorlar Çekiç, E! Haber öğrendi.

Film, ağa göre “başkalarından farklı olarak adaleti dağıtan” gezici bir devre yargıcı olan Kim Wanker’ın gerçek hikayesini anlatıyor.

Lifetime, adının Wheeler olarak değiştirileceğini belirterek, “açık sözlü, havai fişek bir avukat” olan Wanker’ı oynayacak ve “Nevada’nın 5.

Paketlenmiş çantalarımızı düşünün!

Filmin açıklamasında, “Hükümdar yargıç şüpheli koşullar altında vefat ettikten sonra,” yazıyor, “Kim kendini Las Vegas ve Reno arasında uzanan bir devreyi dolaşırken buluyor – her şeyin ve her şeyin olabileceği engebeli, genellikle ıssız bir bölge.”

Melissa, Lifetime’a göre yargıcın ölümünün ardından “aniden baş şüpheli haline gelen ve Kim’in uygun adaletin sağlandığından emin olmak için daha da sıkı çalışması gereken” bir genelev sahibi olan Kim’in kız kardeşi Kris’i oynayacak.

Bir cinayet soruşturmasında Reba McEntire’dan daha iyi kim yanınızda olabilir?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336465/we-re-getting-a-reba-reunion-kind-of-thanks-to-lifetime?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir