Olympian Lindsey Vonn “Her Zaman” Elindeki Atıştırmayı Paylaşıyor


Lindsey Vonn ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. Lindsey, Under Armor ve JUST Egg için ücretli bir sözcü. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bu yaz gündeminizde eğlenceli seyahat planlarınız varsa, muhtemelen aklınız da bavul hazırlamaktır. Bir sonraki seyahatinizde ne getireceğinizden emin olmayabilirsiniz, ancak Olympian Lindsey Vonn alışverişinize rehberlik etmek için burada.

Olması gereken paketi paylaştı moda ve güzellik seçimleri en sevdiği atıştırmalıklarla birlikte, çikolata kaplı badem ve SADECE Yumurta. Lindsey E!’ye şunları söyledi: “Bir süredir JUST Egg ürünleri yiyorum ve ürünleri o kadar çok seviyorum ki yatırımcı olmak istedim.”

Lindsey, “Şirketin kurucusu Josh Tetrick’i tanıdım ve daha fazlasını öğrendikçe, aynı zamanda bir elçi olmak için katılımımı artırmak istedim. Bu şirket, inanılmaz bir ürün yaratan inanılmaz, misyon odaklı insanlarla dolu. . Takımın bir parçası olduğum için mutluyum.”

Aradığınız olsun güneş yanığı sonrası çözüm veya harika pil ömrüne sahip kulaklıklarLindsey, tavsiyeleriyle tüm seyahat ihtiyaçlarınızı karşılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335553/lindsey-vonn-travel-guide?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel