Olivia Wilde’ın Jason Sudeikis’li İki Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Olivia Wilde, Jason Sudeikis ve çocuklar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Olivia Wilde 38 yaşında, ilk yönetmenlik denemesini yayınlamaya hazırlanıyor, Endişelenme Sevgilim Eylül ayında ve bir aktris olarak aldığı krediler arasında BoJack Süvari ile Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra. Ancak Olivia’nın özel hayatı, eski nişanlısından ve eski nişanlısından velayet belgeleri kendisine sunulduğundan beri ön planda ve merkezde. Cumartesi gecesi canlı komedyen Jason Sudeikis 26 Nisan’da Las Vegas’taki CinemaCon’da yüksek profilli bir görünüm sırasında. Çift, yaklaşık on yıl sonra 2020’de ilişkilerini sonlandırdı. Eski çiftin hayatlarının merkezindeki iki çocukla tanışın, Otis ve Daisy Sudeikis.

Otis

Olivia Wilde ve Jason ve Otis Sudeikis
Hamile bir Olivia Wilde, Jason Sudeikis ve Otis Sudeikis ile birlikte görülüyor. (SplashNews.com)

8 yaşındaki Otis Alexander Sudeikis, 20 Nisan 2014’te doğdu ve ünlü annesi, gelişinin ardından sevincini tweetledi. “Bayanlar ve baylar, Otis Alexander Sudeikis binayı terk etti! (Bina benim),” diye tweet attı, aktrisin minik oğlunu kucakladığı yakın plan bir fotoğrafının yanında. Olivia ve Jason’ın en büyük çocuklarının doğal bir müzisyen olduğu bildiriliyor! Olivia anlattı Bu gece eğlence 2016’da o zamanki yürümeye başlayan çocuğunun harika bir ritim duygusuna sahip olduğunu söyledi. “Her birimiz bir tür müzisyen olmak isteyenleriz, bu yüzden bu çocukta kendimize hayallerimizi tezahür ettirmiş gibiyiz. Sadece en büyük ritme sahip” dedi. “Hamileyken birçok konsere gittim. O doğduğundan beri her gün müzik dinliyoruz, o yüzden bilmiyorum. Onlara her zaman okumaya ve her zaman müzik çalmaya büyük bir inancım var. Yardımcı olur.”

Ayrıca Otis hakkında şaka yaptı ve ona “küçük bir et kafalı” dedi. “Sadece futbol izlemek istiyor. Chiefs için çok heyecanlıydı ve kaybettiklerinde çok üzüldü” dedi. Altıncı doğum gününde, müzik yeteneği yerleşmiş görünüyordu ve eski çift ona bir bateri seti hediye etti. Jason, 2020’deki bir televizyon programında “Her seferinde bir davul ritminde çalması güzel” dedi. Ellen DeGeneres Gösterisi. o hayır Dave Grohl oldukça henüz.

Uzun saç stilini sallayan Otis, annesinin dediği gibi şarkı söylemeyi de çok seviyor. İnsanlar 2018’de Disney’e zaafı var Moana. “[Otis] Açıkçası Moana’yı seviyor ve Moana’yı düşündüğünde kendini Moana olarak düşünüyor” dedi. “Onu şarkı söylerken duymayı seviyorum… arabanızın arka koltuğunda şarkı söylerken onları izlemek en iyisi ve o da ‘Keşke mükemmel bir kız olabilseydim!’ Ve o sadece onu dışarı çıkarıyor. ”

Papatya

Olivia Wilde ve Jason, Otis ve Daisy Sudeikis
Olivia Wilde ve Jason Sudeikis, çocukları Otis ve Daisy Sudeikis ile birlikte yola çıkarlar. (SplashNews.com)

5 yaşındaki Daisy Josephine Sudeikis, 11 Ekim 2016’da doğdu ve gururlu annesi birkaç gün sonra Instagram’da takipçilerine bir fotoğraf ve bir mesaj paylaştı. Aktris, “Mahalle gidiyor” diye yazdı. “Papatya Josephine Sudeikis. Bir patron gibi #internationaldayofthegirl’de doğdum.”

Daisy onunla aynı baş harfleri paylaşıyor Ted Kement yıldız baba – Jason’ın ilk adı Daniel, yani ikisinin de DJS takma adları var. Olivia bir keresinde kızına “hambone” dediği için Daisy’nin ailenin komedyeni olduğu bildiriliyor. “Gülmek için her şeyi yapar” dedi İnsanlar 2018 röportajında. O tamamen bilinçli değil ve bunu çok güzel buluyorum” diyor Wilde. “Onlar sadece en komik insanlar. Onlar (çocukları) sizin en iyi arkadaşlarınız olur. Ve bu bilip bilmediğimi bilmediğim bir şey.”

Daisy ayrıca abisinin müzik ve şarkı söyleme sevgisini paylaşıyor ve babası Jason, Ellen’a söyledi. 2020’de de bununla ilgili. Küçük “söz yazarı” için “Bütün gün ve tüm orijinalleri şarkı söylüyor” dedi. “Bu çocuktan kapak yok. Hepsi orijinal sözler, orijinal melodiler.”

Olivia, hem çocuklar hem de bireysel kişilikleri hakkında şunları söyledi: İnsanlar kendi “orijinal” fikirleriyle ortaya çıktıklarını söylüyorlar. “Onları çok seveceğimi biliyordum, ama sen gerçekten onlarla takılmayı seviyorsun ve onların gözlemlerini seviyorsun ve onlara ‘Tamam, şimdi bu kelimeleri söyle ve bunları oku’ demek yerine onlar hakkında öğrenmeyi seviyorsunuz. kitaplar ve bu şeyleri düşünün, çünkü bizim bulabileceğimizden çok daha orijinal fikirler buluyorlar.” Oyuncu, Aralık 2021’de önkollarında her iki çocuğun adının dövmelerini yaptı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/olivia-wilde-kids-jason-sudeikis-4735501/

Yorum yapın