Olivia Wilde ve Jason Sudeikis Yeniden Bir Araya Geliyor ve Sarılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Olivia Wilde ve Jason Sudeikis Yeniden Bir Araya Geliyor ve Sarılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Terma / SL / BACKGRID

olivia wilde ve Jason Sudeikis On yıllık bir romantizmin ardından 2020’de ayrılan eski çift arasında geçen yoğun bir yılın ardından birbirlerine sarılırken hayranlarını şok etti. bu Akıllı kitap yönetmen, 38 ve Korkunç Patronlar 47 yaşındaki şap, tarafından sağlanan fotoğraflarda görüldüğü gibi, 28 Ocak Cuma günü Los Angeles’ta sohbet ederken ve birbirlerine sarılırken çok arkadaş canlısı görünüyordu. TMZ. Çıkış için bir kaynak, çiftin birbirlerini mutlu bir şekilde uğurlamadan önce bir toplantıda olduklarını söyledi.

Olivia Wilde ve Jason Sudeikis Yeniden Bir Araya Geliyor ve Sarılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jason Sudeikis ve Olivia Wilde, drama dolu bir yılın ardından Ocak 2023’te kucaklaşırken görüntülendi. (Terma / SL / BACKGRID)

Enstantane, oğlunu paylaşan ikili olarak kesinlikle kaşlarını kaldırdı. Otis8 ve kızı Papatya, 6, son zamanlarda oldukça çalkantılı bir zaman geçirdiler ve bu da birbirlerinin tamamen huysuzlaştığı fikrine yol açtı. Üç yıl önce ilk kez kendi yollarına gittikten sonra her şey nispeten sessiz olsa da, kötü kan spekülasyonu, Nisan 2022’de CinemaCon’da sahnedeyken Olivia’ya Jason adına gözaltı belgeleri tebliğ edildikten sonra başladı. “kötü bir hareket”

Velayet kağıdı dramı patlak verdiğinde, Olivia çoktan sevgilisiyle olan aşkının derinliklerine inmişti. harry stilleri. Çift, skandalla boğuşan filmi çekerken tanışmış ve çıkmaya başlamıştı. Endişelenme Sevgilim. Oyuncu kadrosunun işten çıkarılması, kan davası ve Spitgate’in film için manşetlere çıkmasıyla Olivia, yeni yüksek profilli aşkının incelemesinden kaçamadı.

Buna ek olarak, Olivia ve Jason’ın eski dadısı, ilişkileri hakkında iddia edilen bombalarla çıktılar. Dadıya göre, Olivia bir keresinde Harry’ye bir salata yapmıştı, bu Jason’ı o kadar üzdü ki kendini Olivia’nın arabasının altına attı. Olivia ve Jason, ender rastlanan bir birlik gösterisiyle söylentileri birlikte yalanladılar. “Ebeveynler olarak, iki küçük çocuğumuzun eski bakıcısının, herkesin önünde bizim hakkımızda böylesine yanlış ve küstahça suçlamalarda bulunmayı seçeceğini öğrenmek inanılmaz derecede üzücü” diye yazdılar. HollywoodYaşamı.

Belki de dadıların suçlamalarıyla savaşmak için bir araya gelen ikili, aralarındaki gerilimi azalttı ve ileriye doğru daha olumlu bir ortak ebeveynlik deneyimi geliştirmelerine yardımcı oldu. Artı, Olivia ve Harry o zamandan beri ayrıldılar, bu da eski çiftin barışı korumasına yardımcı olabilir. HollywoodYaşamı sizi haberdar edecek!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/olivia-wilde-jason-sudeikis-reunite-hug-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir