Olivia Wilde ve Harry Styles ‘Endişelenme Sevgilim’ New York Prömiyerine Katıldı – Hollywood Life


olivia wilde harry stilleri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Matt Baron/BEI/Shutterstock

IRL çifti olmasına rağmen, Olivia Wilde ve Harry Stilleri bir kez daha filmlerinin galasında birlikte fotoğraf çektirmekten kaçındılar Endişelenme Sevgilim New York’ta. 2020 yılında film setinde tanışan ve o yılın sonundan beri birlikte olan ikili, kırmızı halıda solo çekimler yaptı. Grup çekimlerinde de bu ayın başlarında Venedik Film Festivali’nde olduğu gibi birbirlerinden çok uzak durdular. Ancak fotoğrafçılar, halının üzerinde birbirlerinin yanından geçerken bir an sohbet eden çifti yakaladı.

olivia wilde harry stilleri
Olivia ve Harry, NYC’deki ‘DWD’ galasında ayrı ayrı poz veriyor. (Stephen Lovekin/Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Bu arada, filmin diğer yıldızlarından ikisi, Floransa Pugh ve Noel çamı, galaya katılamadı. Floransa denizaşırı film çekiyordu kumul 2Chris Los Angeles’ta bir proje için üretimdeyken. Oyuncular, IMAX galasında hayranlara bir video mesajı göndermeyi başardılar, ancak onların yokluğu, bazı oyuncular arasındaki gerilim söylentilerinin ardından geldi. DWD oyuncu kadrosu.

harry stilleri olivia wilde
Harry ve Olivia’nın kırmızı halıdaki kısa etkileşimi. (Gregory Pace/Shutterstock)

Esasen, Olivia ve Florence arasında bir kan davası söylentileri aylardır ortalıkta dolaşıyordu. Florence, söylentiler hakkında ağzını sıkı tutarken, Olivia raporları “temelsiz söylentiler ve dedikodular” olarak kapattı. Ayrıca, Olivia’nın yönettiği filmdeki Floransa’nın performansını birden fazla kez övmek için bir noktaya değindi. Olivia, “Florence’ın bu filmdeki performansı şaşırtıcı” dedi. Vanity Fair. “Medyanın asılsız söylentilere ve dedikodulara odaklanmayı tercih etmesi beni şaşırtıyor, böylece onun derin yeteneğini gölgede bırakıyor. Bundan fazlasını hak ediyor. Bu film ve üzerinde çok çalışan herkes gibi.”

Filmi çevreleyen dram, Olivia’nın kişisel hayatına da sıçradı. İki çocuk annesi Harry ile olan ilişkisini 2021’in en başında, Harry’den ayrıldığının kamuoyuna açıklanmasından sadece haftalar sonra kamuoyuna duyurdu. Jason Sudeikis. Olivia, haberin duyurulmasından birkaç ay önce aktörle ayrıldığında ısrar etti, ancak çoğu kişi onu hala Jason’ı Harry için terk etmekle suçladı. Bu söylentilere alkışlarla karşılık verdi. Vanity Fair röportajda da onları “tamamen yanlış” olarak nitelendirdi ve Jason ile olan “engebeli” ilişkisinin aslında koronavirüs pandemisinin başlangıcında sona erdiğini açıkladı.

Bu ikisi arasındaki dram, Olivia terfi ederken daha da arttı. Endişelenme Sevgilim Nisan ayında CinemaCon’da ve etkinlikte büyük bir kalabalığa konuşurken Jason’dan velayet belgeleri kendisine sunuldu. Jason’a yakın kaynaklar, Jason’ın gazetelerin bu kadar halka açık bir şekilde sunulacağını bilmediğinde ısrar etse de, Olivia onu satın almıyor. “O kadar şok olmadım,” diye itiraf etti. “Bu ilişkide kalmamamın bir nedeni var. Ne yazık ki, bu benim ilişki deneyimimle tutarlıydı. ”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/olivia-wilde-harry-styles-dont-worry-darling-new-york-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir