Olivia Wilde ve Eski Jason Sudeikis, Dadı Dramasından Aylar Sonra Kucakladılar


olivia wilde ve Jason Sudeikis iyi şartlarda görünüyor.

Tarafından yayınlanan fotoğraflarda görüldüğü gibi, eski sevgililer 26 Ocak’ta Los Angeles’ta kucaklaşırken görüldü. TMZ. Yaklaşık 10 yıllık birlikteliklerinin ardından ayrılan Wilde ve Sudeikis, bir toplantıya katıldıktan sonra kucaklaştı.

Bu vesileyle, her iki taraf da Jason’ın bir beyzbol şapkası ve bir kapüşonlu giymesiyle rahat tuttu. Bu sırada Wilde bir sweatshirt, kot pantolon ve spor ayakkabı giymişti.

Çocukları paylaşan çiftin ardından Wilde ve Sudeikis’in kucaklaşması geliyor. Otis8 ve Papatya6, 2022’de birlikte zor bir yıl geçirdi.

Ekim 2020’de Wilde ve Sudeikis’in ayrıldığına dair haberler gün ışığına çıktı. O sırada Wilde filmi üzerinde çalışıyordu. merak etme sevgilim nihai erkek arkadaşıyla harry stilleri. İlk olarak Ocak 2021’de romantik bir bağ kuran Styles ve Wilde, 2022 yılının Kasım ayında ilişkilerini sonlandırdı.

Wilde ve Sudeikis’in ayrılık haberlerinin duyurulmasından neredeyse iki yıl sonra çift, çocuklarının eski dadısının, eski çiftin Styles hakkında anlaşmazlıklar içeren inişli çıkışlı bir ilişkisi olduğunu iddia eden iddialarıyla karşı karşıya kaldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363050/olivia-wilde-and-ex-jason-sudeikis-hug-it-out-months-after-nanny-drama?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir