Olivia Wilde Spor Salonunda Siyah Catsuit: Fotoğraflar – Hollywood Life


Olivia Wilde Spor Salonunda Siyah Catsuit: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: RIWE / BACKGRID

olivia wilde eski sevgilisiyle bir araya geldikten bir gün sonra spor salonundan çıkarken mutlu ve sağlıklı görünüyordu Jason Sudeikis. 38 yaşındaki aktris/yönetmen, 28 Ocak Pazar günü Los Angeles’taki antrenmanı için siyah bir bodysuit ile sallanırken görüldü. Alameti farikası kum sarısı bukleleri gevşek bir atkuyruğuyla, Olivia’nın doğal güzelliği SUV’sine atlarken ilgi odağı oldu ve hızla uzaklaştı.

Olivia Wilde Spor Salonunda Siyah Catsuit: Fotoğraflar - Hollywood Life
Olivia Wilde, Ocak 2023’te Los Angles’ta siyah bir catsuit salladı. (RIWE / BACKGRID)

24 saatten kısa bir süre önce, on yıllık bir aşktan sonra 2020’de ayrılan Olivia ve Jason, birbirlerine sarılırken görüldüklerinde hayranlarını şok etti. Tarafından sağlanan fotoğraflarda görüldüğü gibi, 28 Ocak Cuma günü Los Angeles’ta bir kaldırımda sohbet ederken çift çok arkadaş canlısı görünüyordu. TMZ. Çıkış için bir kaynak, çiftin birbirlerini mutlu bir şekilde uğurlamadan önce bir toplantıda olduklarını söyledi.

Enstantane, oğlunu paylaşan ikili olarak kesinlikle kaşlarını kaldırdı. Otis8 ve kızı Papatya, 6, son zamanlarda oldukça çalkantılı bir dönem geçirdi. Üç yıl önce ilk kez kendi yollarına gittikten sonra her şey nispeten sessiz olsa da, kötü kan spekülasyonu Nisan 2022’de CinemaCon’da sahnedeyken Olivia’ya Jason adına gözaltı belgeleri tebliğ edildikten sonra başladı. “kötü bir hareket”

Olivia Wilde Spor Salonunda Siyah Catsuit: Fotoğraflar - Hollywood Life
Olivia Wilde, Ocak 2023’te Los Angeles’taki antrenmanından sonra arabasına atladı. (Javiles/Bruce / BACKGRID)

Velayet kağıdı dramı patlak verdiğinde, Olivia çoktan sevgilisiyle olan aşkının derinliklerine inmişti. harry stilleri. Çift, skandalla boğuşan filmi çekerken tanışmış ve çıkmaya başlamıştı. Endişelenme Sevgilim. Oyuncu kadrosunun işten çıkarılması, kan davası ve Spitgate’in film için manşetlere çıkmasıyla Olivia, yeni yüksek profilli aşkının incelemesinden kaçamadı.

Buna ek olarak, Olivia ve Jason’ın eski dadısı, ilişkileri hakkında iddia edilen bombalarla çıktılar. Dadıya göre, Olivia bir keresinde Harry’ye bir salata yapmıştı, bu Jason’ı o kadar üzdü ki kendini Olivia’nın arabasının altına attı. Olivia ve Jason, ender rastlanan bir birlik gösterisiyle söylentileri birlikte yalanladılar. Açıklamada, “Ebeveynler olarak, iki küçük çocuğumuzun eski bakıcısının, herkesin önünde bizim hakkımızda böylesine yanlış ve küstahça suçlamalarda bulunmayı seçeceğini öğrenmek inanılmaz derecede üzücü” diye yazdılar. HollywoodYaşamı.

Yakın zamanda gerçekleşen kucaklaşma ve Olivia’nın Harry’den ayrılmasıyla, A-lister’ların eş-ebeveynlik ilişkilerinde ilerlemeye hazır olduğu ortaya çıktı. Olivia ve Jason’a şerefe!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/olivia-wilde-black-catsuit-gym-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir