Olivia Wilde NYC Konserinde Erkek Arkadaşı Harry Styles’ın 1 Numaralı Hayranı


Olivia Wilde erkek arkadaşında altın bir gece geçirdi Harry Stilleri‘ son konser.

21 Eylül’de, Endişelenme Sevgilim yönetmen benekli şarkıcının tarihi 15’indeinci New York’taki Madison Square Garden’da art arda performans.

Boynunda beyaz bir boa tüyü olan bembeyaz bir elbise giyen Olivia, “Music for a Sushi Restaurant”a dans ederek eşlik etti.

Mekan, Harry’nin MSG’deki ihtisasının son gecesi olan büyük gecesini anıyor ve ev sahibini dışarı çıkararak onu onurlandırıyordu. gay kral kirişlerde asılı olan büyük bir pankartı açmak için. Pankartta “HARRY STYLES Bahçede Ardışık 15 Gece” yazıyordu. Bahçe ayrıca, seyircilerdeki her konuğun koltuklarında, gösterilerde “As It Was” şarkıcısı için bir moda elyafı haline gelen bir tüy boa olduğundan emin oldu.

Olivia’nın eğlenceli gecesi, Harry ile birlikte New York City gösterimi için bir partiye katılmak üzere dışarı çıktıktan iki gün sonra gelir. Endişelenme Sevgilim 19 Eylül’de
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347448/olivia-wilde-is-boyfriend-harry-styles-no-1-fan-at-his-historic-nyc-concert?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir