Olivia Wilde Neden “Cehennem Ateşinde Savaşmaya Devam Etmek İçin Motive Edildi”?


“Çünkü bunlar, hepimizin müttefik olduğumuz sürekli bir savaşın belki de en dürüst kabulü” diye ekledi. “Yüzyıllardır bizi dizginlemeye çalışan ciddi bir muhalefet gücüne karşı olduğumuz için geri çekilmemek ve ilerlemeyi bırakmamak için birbirimize güveniyoruz. Birimiz geri adım atarsa, hepimiz geri adım atarız.”

Ancak 38 yaşındaki oyuncu ileri adım atmaya kararlı.

Çocuklarını eski sevgilisiyle paylaşan iki çocuk annesi, “Ataerkillik, kolektif gücümüzü zayıflatmak için birbirimizi kesmemize ne kadar güvenirse dayansın, onların kendi kendine hizmet eden kurallarına göre oynama dürtüsüne direnmeliyiz” Jason Sudeikis, kayıt edilmiş. “Dünyaya ve özellikle kızlarımıza bu kadar kolay manipüle edilmediğimizi hatırlatın… Hepinizden enerji alıyorum ve cehennem ateşine karşı savaşmaya devam etmek için motive hissediyorum. Bazı yönlerden, zorlukların hepsi bunun bir parçası, değil mi? Gerçek onur rozetleri, kurs için eşit.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350901/olivia-wilde-says-she-feels-%22motivated-to-keep-fighting-through-the-hellfire%22-after-facing-misogyny?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir