Olivia Wilde, Madison Square Garden Konserinde Harry Styles’ı Alkışladı – Hollywood Life


Olivia Wilde


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Brian Prahl/MEGA

Olivia Wilde hayatının zamanını yaşadı Harry Stilleri 21 Eylül Çarşamba günü konser. Endişelenme Sevgilim 38 yaşındaki yönetmen, Madison Square Garden’daki seyircilerden 28 yaşındaki Harry’yi alkışladı. Olivia, yeni albümünden Harry’nin hit parçası “Music For A Sushi Restaurant”a dans etti Harry’nin Evikonserde bir hayran tarafından çekilen bir videoda.

Olivia Wilde
Olivia Wilde 21 Eylül’de Madison Square Garden’daki Harry Styles konserinde (Fotoğraf: Brian Prahl/MEGA)

Olivia’ya konserde izleyiciler arasında bir erkek arkadaşı da katıldı. Boynuna sarılı büyük beyaz tüylü bir boa ile beyaz ipek bir elbise içinde muhteşem görünüyordu. Olivia’nın konser boyunca gülümsediği ve Harry’nin seslendirdiği tüm hit şarkılara eşlik ettiği görüldü. Bir noktada ellerini birbirine kenetledi ve yüzünde en gururlu ifadeyle sahnede Harry’ye baktı. Hatta Harry’nin konseri sırasında yüzündeki mutlu gözyaşlarını silmiş gibi görünüyordu.

Olivia Wilde
Olivia Wilde 21 Eylül’de Madison Square Garden’daki Harry Styles konserinde (Fotoğraf: Brian Prahl/MEGA)

Harry, şovu için renkli çizgili bir tulum içeren gösterişli bir kıyafet giydi. Konser sırasında, Harry’nin MSG’de rekor kıran 15 gösterisini kutlamak için bir pankart açıldı. O, ikonik New York City mekanında bu onuru alan sadece üçüncü sanatçı. Harry’nin Turda Aşk 2022’nin sonuna kadar ve Avrupa’da sahne alacağı 2023’e kadar devam ediyor.

Harry Stilleri
Harry Styles 21 Eylül’de Madison Square Garden’daki konserinde (Fotoğraf: Brian Prahl/MEGA)

Harry’nin Çarşamba günkü konseri, yeni filminin vizyona girmesinden iki gün önce gerçekleşti. Endişelenme Sevgilim. Karşı filmde rol alan Harry Floransa Pugh, sette Olivia ile tanıştı ve çıkmaya başladılar. Olivia’nın ayrıldığının kamuoyuna açıklanmasından sadece haftalar sonra, 2021’in başında ilişkilerini halka açtılar. Jason Sudeikis. Olivia’nın (iki çocuğu paylaştığı) Jason’ı Harry için terk ettiğine dair spekülasyonlar vardı, ancak o bu söylentileri şiddetle reddetti ve onlarla yaptığı bir röportajda onları “tam atlar***” ve “tamamen yanlış” olarak nitelendirdi. Vanity Fair.

Bu arada, 26 yaşındaki Olivia ve Florence arasında bir kan davası söylentileri, son birkaç haftadır filmi rahatsız ediyor. Florence, söylentiler hakkında ağzını sıkı tutarken, Olivia raporları “temelsiz söylentiler ve dedikodular” olarak kapattı. Floransa’nın psikolojik gerilim filmindeki performansını övmeyi bile dile getirdi. Harry’nin rol arkadaşına tükürdüğüne dair spekülasyonlar da vardı. Noel çamı Venedik Film Festivali’ndeydi, ancak yıldızlar ve temsilcileri bunun asla olmadığını iddia ettiler.

Olivia tanıtım yapmak için bir basın turuna çıktı. Endişelenme Sevgilim, ama Harry ile olan aşkına değinmedi. Ancak, onun konserindeki görünüşü, ilişkilerinin güçlendiğini doğruluyor gibi görünüyor!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/olivia-wilde-harry-styles-concert-nyc-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir