Olivia Wilde Instagram Fotoğrafında Yeni Patlama ve Saç Makyajını Gösteriyor – Hollywood Life


Olivia Wilde Instagram Fotoğrafında Yeni Patlama ve Saç Makyajını Gösteriyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

olivia wilde sadece daha az güzel olmaz. bu merak etme sevgilim yönetmen, 39, aldı Instagram hikayeleri 6 Haziran Salı günü, çarpıcı yeni bir fotoğrafla – spor tüylü, patlamış kahküller! Çarptığını görebileceğiniz gündelik özçekim, makyaj masasına yaslanmış iki kişilik esmer anneyi aynaya hafifçe gülümserken, doğal bir ışıltıyla makyajsız gibi göründüğünü gösterdi. Yeni kesilmiş perçemleri mükemmel simetrik hatlarının etrafına yumuşak bir şekilde düşüyordu ve spor salonunda sık sık üzerinde çalışırken gördüğü kusursuz fiziğini göstermek için beyaz bir kolsuz bluz ve dekolte boş zaman pantolonu giymişti. Aynadan birkaç kolye sarkıyordu ve arka planda doğadan sahnelerin yer aldığı ustaca çerçevelenmiş fotoğraflar asılıydı.

İki çocuk annesi kadının önceki görünümü uzun, düz ve kakülsüz bir tarzdı. Antrenmanlar için sık sık çıkardı, ancak aşağıda resmi bir etkinlikte görüldüğü için, onu bal sarısı vurgularla süper hafif dalgalar halinde giydi. Ayrıca Mart ayında bir “Fransız kızı” saç kesimi yaptı.

olivia wilde
Olivia’nın önceki görünümü, bal sarısı vurguları olan uzun, düz bir saç stiliydi. Burada, Met Gala 2023’te klasik, feminen görünümüyle görüldü. (SplashNews)

2013 röportajında, eski Revlon sözcüsü modeli, çeşitli saç renklerini belirli makyaj görünümleriyle nasıl ele aldığını anlattı. Daha da ilginci, gençliğinden beri saç rengini değiştirdiğini itiraf etti. Bir röportajda evde saç rengini kullanmak için “Erken, erken yaşta benimsedim” dedi. Kozmopolitan. “12 yaşımdayken, hatırlarsanız, Manik Panik serisini aştım. Mor, yeşil, mavi ile gittim – maviyi gerçekten sevdim – ve gerçekten bir gün batımı efekti yaratmak istedim, bu yüzden turuncuyu kırmızıya çevirdim. Genç yaşta o serseri renklerle başladım ve daha lüks, ipeksi, kremsi sarışınlara, kahverengilere ve kırmızılara geçtim. Şimdi çoğunlukla iş için saçımı değiştirdim ama yine de oldukça sık değiştiriyorum.

olivia wilde
Olivia geçmişte saç rengini sık sık değiştirdiğini itiraf etmişti. (Sıçrama Haberleri)

Ve saçları daha açıkken daha nötr bir hava için gittiğini itiraf etti. O sırada outlet’e “Gerçekten sarı saçlarım olduğunda, genellikle daha doğal bir görünüm elde ederim, çok daha az makyaj yaparım” dedi. “Kızıl saçlı, yanaklarımda saç rengimi yansıtma eğiliminde olan İrlanda kırmızısı var ve bu beni bir alkolik gibi çok kırmızı gösteriyor, bu yüzden benim için en iyi gölge bu değil. Ama bu, kırmızının yalnızca bir tonu, tüm bu Revlon renklerinin içinde pek çok ton var, bu yüzden ben Aşk farklı bir kırmızı denemek için, belki bir Karen Olson kırmızısı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/olivia-wilde-bangs-hair-makeover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir