Olivia Wilde, Harry Styles’ın Chris Pine’a Tükürdüğünü Açıkladı: Video – Hollywood Life


Harry Styles, Chris Pine'ı tükürdü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Olivia Wilde yaklaşmakta olan filmini çevreleyen birçok söylentiden birinde sessizliğini bozdu, Endişelenme Sevgilim. 38 yaşındaki yönetmen, 21 Eylül’deki görünümü sırasında “spitgate” hakkında konuştu. Stephen Colbert ile Geç Gösteri söylentisini koymak için Harry Stilleri e tükürmek Noel çamı filmin dinlenmesi için 5 Eylül’de Venedik Film Festivali’ndeki gösterimi sırasında. “Yapmadı,” dedi yüzünde kocaman bir sırıtışla. “Bence bu, mümkün olan her yerde drama arayan insanlara mükemmel bir örnek. Aslında Harry, Chris’e tükürmedi.”

Hayranların bildiği gibi, 28 yaşındaki Harry, New York City’deki 7 Eylül konseri sırasında, 42 yaşındaki Chris’in yanında oturduğu bir videonun viral hale gelmesinden sonra söylentiyi ele aldı çünkü birçok kişiye, Harry doğrudan oyuncu arkadaşının üzerine tükürmüş gibi görünüyordu. kucak. Harry konserinde kalabalığa sahneye geri dönmenin heyecanını yaşayarak, “Chris Pine’a tükürmek için çok hızlı bir şekilde Venedik’e geldim” dedi. Harry durum hakkında çok kayıtsızca konuştuktan sonra kalabalık çığlıklar içinde patladı.

Daha önce, öncekine yakın bir kaynak Tek yön üye söyledi HollywoodYaşam “%100 üzerine/üzerine tükürmediğini” Yıldız Savaşları aktör. Söylentinin “tamamen uydurma bir takas olduğunu ve aksi takdirde herhangi bir önerinin, basitçe var olmayan bir drama yaratmaya yönelik bariz bir girişim olduğunu” eklediler.

Tükürük söylentileri, 2020’nin sonundan beri birlikte olan Harry ve Olivia’yı güldürürken, bu, son birkaç haftadır oyuncu kadrosunun karşılaştığı tek gamsız söylenti. Endişelenme Sevgilim Olivia’nın kovulup kovulmadığına dair drama da dahil olmak üzere haftalarca süren drama ve kan davası söylentileri ile boğuştu Shia LaBeouf, 36, aslen Harry’nin rolünde rol alan ya da istifa edip etmediği. İkili, Shia’nın filmden ayrılmasının Eylül ayı başlarında nasıl düştüğüne dair çelişkili hikayeler paylaştı. Ayrıca, Olivia, zehirli olduğu iddia edilen bir seti yönettiği ve Harry’nin rol arkadaşıyla ilgili rapor edilen bir serpinti olduğu için kamuoyunun incelemesi altındaydı. Floransa Pugh. bu Ev alum bu söylentileri kapattı, ancak Florence’ın filmin basın olaylarının çoğunda yokluğu sadece dedikoduları körükledi.

Endişelenme Darling Premiere
‘Endişelenme Sevgilim’in kadrosu Venedik Film Festivali’nde poz veriyor (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Ve 21 Eylül’deki görünüşü sırasında Kelly Clarkson Gösterisi, Olivia, filmini çevreleyen “pembe dizi”yi ve dramanın ortasında nasıl sakin kaldığını yansıttı. “Bazen zor, ama günün sonunda çok şanslıyım,” dedi anlamlı bir şekilde. “Çok şanslıyım ve gerçekten çok zor şeylerle uğraşan insanlar var. Jackson, Mississippi’deki insanların suyu yok. Her yerde gerçek sağlık krizleriyle uğraşan insanlar var. Eşyalarım dışarıda, ama ben hayattayım ve çocuklarım hayatta ve beni ayakta tutan da bu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/olivia-wilde-reveals-harry-styles-really-spit-chris-pine-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir