Olivia Wilde, Harry Styles Spit Rumor’la Rekoru Kırdı


Olivia Wilde dünyanın endişelenmemesini sağlamak, hayatım, çünkü o tükürük teorisi doğru değil.

bu Endişelenme Sevgilim yönetmen, bu ayın başından beri internette dolaşan milyon dolarlık soruyu ele aldı: Harry Stilleri e tükürmek Noel çamı 2022 Venedik Film Festivali’nde mi? Olivia tükürük söylentisini sona erdirdi.

Olivia, 21 Eylül’de bir televizyon programında “Harry Chris’e tükürmedi” dedi. Geç Gösteri“Bence bu, insanların bulabildikleri her yerde drama arayacaklarına dair mükemmel bir örnek.”

bırak Geç Gösteri ev sahibi Stephen Colbert Olivia’yı biraz kızdırmak için, “Sadece zaman gösterecek. Göreceğiz.” Doğal olarak, Olivia kendini Stephen’ın sözlerine gülerken buldu. Duruşunu iki katına çıkararak, “Hayır! Gerçekten yapmadı.”

Belki de #SpitGate sonunda dinlenmeye bırakılabilir. Trend olan konu daha sonra doğdu kamera görüntüsü Harry ve Chris’in Endişelenme Sevgilim Venedik Film Festivali prömiyeri internette yayınlandı. İçinde, Harry, Chris’in kucağına doğru sarsıldığında, Chris’in yanındaki koltuğuna geri döner. Chris daha sonra şaşırmış bir şekilde aşağı bakar ve gerisi tarih olur.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347414/olivia-wilde-sets-the-record-straight-on-harry-styles-and-chris-pine-spit-rumor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir