Olivia Wilde Görünüşe Göre Tarifi Bırakarak Salata Vızıltısına Cevap Veriyor


Olivia Wilde rezil salata sosu tarifini sunuyor.

Eski bir dadı, Olivia’nın eski sevgilisiyle ilişkisi hakkında iddiaları paylaşmasından birkaç gün sonra Jason Sudeikis 2020 bölünmesine yol açıyor – bunlardan birinin bildirildiğine göre Endişelenme Sevgilim yönetmen şimdi erkek arkadaşı için “özel salata sosu” yapıyor Harry Stilleri—Olivia, görünüşe göre gevezeliğe yanıt verdi.

Bir alıntının fotoğrafını paylaşmak Nora Efron1983 romanı, Göğüste ağrılı yanma hissiona Instagram Hikayeleri 18 Ekim’de, Olivia’nın pasajla ilgili resmi, bir karakter yapımının tanımını içeriyordu – yani, ev yapımı bir salata sosu.

Alıntı, “Mark’a salata sosu yapmayı öğrettim” dedi. “2 yemek kaşığı Grey Poupon hardalı 2 yemek kaşığı iyi şarap kırmızı sirkesi ile karıştırın. Ardından, bir çatalla sürekli çırparak, salata sosu kalın ve kremsi olana kadar yavaşça 6 yemek kaşığı zeytinyağı ekleyin; bu, salata yeşillikleri için mükemmel olan çok güçlü bir salata sosu yapar. roka, su teresi ve hindiba.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351061/olivia-wilde-seemingly-responds-to-that-salad-buzz-by-dropping-recipe?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir