Olivia Wilde Dahil Eski Sevgililerini Öğrenin – Hollywood Life


Olivia Wilde Dahil Eski Sevgililerini Öğrenin - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock

  • Jason Sudeikis en iyi oyuncu olarak bilinir.
  • Şu anda evli değil ve kimseyle çıktığı bilinmiyor.
  • Daha önce Kay Cannon ile evliydi ve Olivia Wilde ve daha fazlasıyla romantizm yaşadı.
  • Jason geçenlerde ‘Ted Lasso’ adlı şovunun galasına katıldı ve eski sevgililerinden biri de katıldı.

Jason Sudeikis47 yaşındaki oyuncu, oyunculuk sektörüne yıllar içinde etkileyici rollerle damgasını vurdu. Ted Kement, 30 Kaya, Philadelphia her daim güneşlidir, ve daha fazlası, ama aynı zamanda bir evliliği içeren aktif bir flört hayatı da yönetiyor. Yetenekli yıldız daha önce de nişanlanmıştı. Kay Cannonve boşandıktan sonra, yüksek profilli bir aşk yaşadı olivia wilde. Ayrıca yol boyunca birkaç kişiyle daha çıktı.

Aşağıda Jason’ın ilk ve tek evliliği ve geçmişteki bilinen ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kay Cannon

Kay Cannon
Kay, Jason’ın ilk ve tek eski karısıdır. (David Buchan/Shutterstock)

Jason, 1990’ların sonunda yazar ve yönetmen Kay ile tanıştı. O sırada Chicago, IL’de doğaçlama yapıyordu ve ikisi başarılı oldu. Yazar olarak işe alınmasından bir yıl sonra birkaç yıl çıktılar. Cumartesi gecesi canlıdüğümü 2004’te bağladılar. Jason, New York City, NY’de Kay’den uzakta zaman geçirmek zorunda kaldı. SNL stüdyolar yerleştirildi ve daha sonra nihayetinde nasıl yaklaştığı hakkında açıldı. Lorne Michaels döküm üyesi olarak bir iş için.

“En iyi çizgiye sahipti. ‘Bu yazarlık işini almak için en çok sevdiğim iki şeyden vazgeçmek zorunda kaldım: performans sergilemek ve karımla yaşamak.’ Ve bir kuruşa, o sadece ‘Pekala, seçim yapmak zorunda kalsaydın bir … ‘” dedi Jason bir röportajda GQ 2021’de.

Oyuncu kadrosuna katıldı ve birkaç yıl sonra Kay ile olan evliliği yürümeyi bıraktı. Açık ve dürüst bir şekilde bu durumun nasıl olduğundan ve işini nasıl etkilediğinden de bahsetti. GQ röportaj. “Duygusal ve kişisel olarak, hatta sizi kişisel olarak etkiliyorsa profesyonel olarak bir şeyler yaşıyorsunuz ve sonra böyle giyiniyorsunuz. George Bush ve sekiz dakikalığına televizyonda canlı yayındasın. Kendini deli gibi hissediyorsun. Kesinlikle çılgın hissediyorsun. Aynada kendinize bakıyorsunuz ve ‘Ben kimim? Bu nedir? Kutsal cehennem” diye açıkladı.

Jason ve Kay, 2008’de yollarını ayırdı ancak boşanmaları 2010’a kadar kesinleşmedi. Hala arkadaş canlısılar ve Jason’ın 2021’de Altın Küre Ödülü’nü kazanmasının ardından Kay, bir aşk bile paylaştı. destek mesajı Açık twitter. “Bir ömür önce, @jasonsudeikis kafayı bulmuşken ve kapşonlu giyerken #goldenglobes’u izleyerek birkaç yıl geçirdim. Galibiyetin için tebrikler seni salak! @TedLasso’nun oyuncu kadrosunu ve ekibini de tebrik ederiz. Harika, eğlenceli ve içten bir gösteri. #inan,” diye yazdı.

Ocak Jones

Ocak Jones
Ocak bir kez Jason’la çıktı. (Alberto Terenghi/IPA/Shutterstock)

Jason’ın Kay ile olan evliliği yürümeyince, söylendiğine göre aktrisle çıkmaya başladı. Ocak Jones. İlk olarak Temmuz 2010’da bir ESPY parti sonrası partisinde birlikte görüldüler ve daha sonra Jason’ın o sırada çekmekte olduğu bir filmin setinde görüldüler. onlar da fotoğraflandı yaklaşık aynı zamanlarda Los Angeles, CA’da birlikte öğle yemeği yerken. Aşk dedikodularını ateşledikten sonra, Jason bir röportajda ilişkilerini doğruladı. Lopez Bu Gecebaşına Huffington Postası.

Birlikte “harika” bir zaman geçirmelerine rağmen, Jason ve Ocak Ocak 2011’de işi bıraktılar. Birkaç ay “aralıklı ve kapalı” oldukları bildirildikten sonra kaynaklar, işlerin yolunda gitmemesinin nedeninin mesafe olduğunu söylediler.

olivia wilde

Jason Sudeikis, Olivia Wilde
Jason ve Olivia bir etkinlikte. (Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock)

Ocak’la geçirdiği zamanın ardından Jason, Olivia ile bir toplantıda buluşmaya devam etti. SNL 2011’de parti sonrası. Olivia, bir röportaj sırasında “başka birinin randevusu olarak orada” olduğunu itiraf etti. Howard Stern Gösterisi. “Bu kişiyi arıyordum ve [Jason] ‘Ne arıyorsan ona ihtiyacın yok’ dedi. Ama o, ‘Doğruydu, bir replik değildi!’ diyor,” diye açıkladı. Sonunda numarasını alamadan çekip gitti, ancak daha sonra altı ay boyunca çeşitli etkinliklerde birbirleriyle karşılaşmaya devam ettiler ve sonunda Olivia en iyi erkek arkadaşından numarasını Jason’a vermesini istedi. 2011 sonbaharında New York’ta bir restoranda olan ilk buluşmalarına yol açtı ve oradan büyüdü.

Ekim 2013’te, Jason ve Olivia ilk çocuklarını beklediklerini açıkladılar ve Jason’ın ona teklif etmesinden sadece birkaç ay sonra nişanlandılar. Oğulları, Otis İskenderNisan 2014’te doğdu ve onu kızı izledi, Papatya Josephine Muhabbet kuşları, yıllar boyunca birbirlerine olan aşkları konusunda açık olmalarına rağmen, bir çift olarak 10. yıldönümlerine kısa bir süre kala, Kasım 2020’de nişanlarını sonlandırdılar ve ayrı yollarına gittiler.

Ayrılmalarının ardından Jason ve Olivia, iki çocukları için velayet savaşına girdi. Olivia’ya 2022’de Las Vegas, NV’deki CinemaCon’a katıldığı sırada konuyla ilgili yasal belgeler sunuldu. Düzenlemeler üzerinde çalışmaya devam etseler de Olivia, çocuklarının bir numaralı önceliği olduğunu ve her zaman öyle olacağını ve her ikisinin de sadece olanı istediğini söyledi. onlar için en iyisi

Keeley Hazell

Keeley Hazell
Keeley, 2023’teki ‘Ted Lasso’ galasında. (John Salangsang/Shutterstock)

Jason, Olivia’dan ayrıldıktan yedi ay sonra, cep telefonunu cep telefonuyla doldururken görüldü. Ted Kement ortak yıldız Keeley Fındıkyedi yıl önce Korkunç Patronlar 2’yi çekerken ilk tanıştığı kişi. Ayrıca Kasım 2021’de Meksika’nın Cabo San Lucas kentine yaptıkları bir gezi sırasında öpüşürken görülmüşler ve ilk olarak Şubat 2021’de birbirlerine bağlanmışlardı. ABD Haftalık. Bir kaynak, outlet’e “sadece arkadaş” olarak başladıklarını, ancak Jason’ın tekrar bekar kalmasından kısa bir süre sonra romantik bir hal aldığını söyledi. Ne yazık ki çift uzun sürmedi ve Mayıs 2022’de ayrıldı. manşetlere çıktı ikisi de final sezonunun galasına katıldıklarında Ted Kement Mart 2023’te ama birlikte poz vermediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jason-sudeikis-wife-5050587/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir