Olivia Wilde, Dadı’nın ‘Salata Sosu’ İddiasını Tarif Göndererek Alay Ediyor – Hollywood Life


Olivia Wilde, Dadı'nın 'Salata Sosu' İddiasını Tarif Göndererek Alay Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Olivia Wilde38 yaşındaki, görünüşe göre eski dadısının “özel salata sosu” yaptığı yönündeki iddialarına yanıt veriyor. Harry Stilleri nişanlısını terk ederken Jason Sudeikis. Aktris ona aldı Instagram 1983 kitabından bir sayfanın ekran görüntüsünü paylaşmak için hikaye, Göğüste ağrılı yanma hissi ile Nora Efronve bir salata sosu tarifi içeriyordu. Kitap, yazarın otobiyografik bir romanıdır ve ikinci kocasıyla evliliğine ve boşanmasına dayanmaktadır. Carl Bernstein. Ayrıca, Carl’ın onunla olan ilişkisinden ilham aldığı bildiriliyor. Margaret Jayeski İngiliz başbakanının kızı James Callaghan.

Sayfanın bir bölümünde “Mark’a salata sosu yapmayı öğrettim” yazıyordu. “2 yemek kaşığı Grey Poupon hardalı 2 yemek kaşığı iyi kırmızı şarap sirkesi ile karıştırın. Daha sonra bir çatalla sürekli karıştırarak 6 yemek kaşığı zeytinyağını, salata sosu koyulaşıp kremsi hale gelene kadar; bu, roka, su teresi ve hindiba gibi salata yeşillikleri için mükemmel olan çok güçlü bir salata sosu yapar.”

Tarif, görünüşe göre, Olivia’nın yakın zamanda verdiğine çok yakın. Gıda Ağı. Kabak ve patates ile kavrulmuş somon salatasının nasıl yapılacağına dair ayrıntıları içeriyordu ve ayrıca salata sosu için malzemeler vardı.

Olivia Wilde
Olivia Wilde önceki bir etkinlikte. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Olivia ekran görüntüsünü paylaştığında, hayranları hemen Instagram ve Twitter’da paylaştı ve hemen yanıtlar yağmaya başladı. “Mide ekşimesi omfg’den değil. her şey aldatılmak ve bunun neden olduğu acıyla ilgili!!!” Bir hayran haykırdı, diğeri “Saygı” yazdı. Üçüncüsü, Olivia’nın gönderisinin dadısının salata sosu hakkında doğruyu söylediği anlamına gelip gelmediğini merak etti.

Olivia’nın dolaylı yanıtı, kendisini ve Jason’ın iki çocuğunu izleyen eski dadısının manşetlerin ortasında kalmasından sadece bir gün sonra geldi. Otis8 ve Papatya6, konuştu Günlük posta Onlar için çalıştığı zamanı ve ilişkilerinin sonlarına doğru aralarında tanık olduğu iddia edilen şeyleri anlattı. İddialarından biri, filminde birlikte çalışırken Olivia’nın “ev yapımı salata sosu”ndan bazılarını Harry’ye getirmeye giderken Jason ve çocuklarını evde nasıl bıraktığı hakkındaydı. Endişelenme Sevgilim.

Olivia ve Harry ilk olarak bu yılın başlarında vizyona giren filmin çekimlerini tamamladıktan kısa bir süre sonra Ocak 2021’de bir düğünde el ele görüntülendi. Eski ev MD star daha önce kendisinin ve Jason’ın ilişkisinin o ve Harry bir romantizm başlamadan önce sona erdiğini iddia etmişti, ancak dadı onun “gizli salata sosu”nun ikisi arasında destansı bir kavgaya neden olduğunu iddia etti.

Olivia ve Jason ortak bir bildiri yayınladılar. HollywoodYaşam, eski çalışanın tüm 17 Ekim iddialarını reddediyor. Suçlamaları “yanlış ve iğrenç” olarak nitelendirdiler ve ondan aileyi rahat bırakmasını istediler. Açıklamada, “Ebeveynler olarak, iki küçük çocuğumuzun eski bir dadısının hakkımızda bu kadar yanlış ve iğrenç suçlamaları alenen yapmayı seçeceğini öğrenmek inanılmaz derecede üzücü” diye yazdılar. “Bizi, sevdiklerimizi, yakın dostlarımızı ve meslektaşlarımızı taciz etmeye yönelik 18 aylık kampanyası, talihsiz zirvesine ulaştı. Artık ailemizi yalnız bırakmayı seçeceği umuduyla çocuklarımızı büyütmeye ve korumaya odaklanmaya devam edeceğiz.”

Jason’a yakın bir kaynak ayrıca şunları söyledi: HollywoodYaşam SADECE, sorgulanan dadı “istifa etti”. “Jason sarhoş olup dadıyı kovmadı. İstifa etti. Dönem. Bunların hepsi sadece bir yalan. Olivia ve Jason’ın taciz iddiaları da tamamen yanlıştır” dediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/olivia-wilde-mocks-nanny-salad-dressing-claim-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir