Olivia Wilde Akademi Müzesi Galasında Gümüş Elbisesiyle Büyülendi – Hollywood Life


Olivia Wilde


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Olivia Wilde38 yaşında, Cumartesi gecesi Academy of Motion Pictures’da düzenlenen ikinci yıllık Academy Museum Gala’nın halısında parladı. Aktris, Los Angeles, CA etkinliğine, açık pembe tüylü alt kısmı olan pırıl pırıl, şeffaf kristal çivili gümüş bir elbiseyle katıldı ve kendinden emin bir gülümsemeyle fotoğraflara poz verdi. Seçtiği uzun kollu kıyafeti ve minimal doğal görünümlü makyajı sergilerken uzun saçlarını açık bırakmıştı.

Olivia Wilde
Olivia Wilde galada. (John Salangsang/Shutterstock)

Popüler etkinlikte Olivia’nın yanı sıra birçok yıldız daha vardı. Onlar dahil Taylor Russel ve Diana Gümüşlerkim de giydi epik önlükler. Taylor’ın siyah takımı, yanlarda ve arkada açık bir bölüm içeriyordu ve onu eldivenlerle eşleştirdi, Diana ise yanlarda ve arkada açık bölümlerin yanı sıra belinin etrafında beyaz bir kuşak içeren uzun siyah bir seçim yaptı.

Olivia Wilde
Olivia’nın galada bir başka epik fotoğrafı. (John Salangsang/Shutterstock)

Olivia’nın son görünüşü, bir kaynağın bize erkek arkadaşını söylemesinden sonra geldi Harry Stilleri, çocuklarına yardım ediyor, Otis8 ve Papatya6, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Jason Sudeikis, Cadılar Bayramı için hazırlanın. Kaynak EXCLUSIVELY, “Harry, Olivia’nın çocuklarıyla çok iyi anlaşıyor ve onu çok seviyorlar” dedi. HollywoodYaşam. “Harry yaşına göre ne kadar olgun olursa olsun, aynı zamanda özünde bir çocuk, özellikle de Cadılar Bayramı söz konusu olduğunda. Otis ve Daisy’ye Cadılar Bayramı kostümleri konusunda yardım etmeye tamamen yatırım yaptı ve şimdiden onlara bir sürü şey aldı.”

Olivia ve Harry Cadılar Bayramı için hazırlanmaya başlamadan önce muhabbet kuşları Olivia’nın filmini tanıtmakla meşguldü. Endişelenme SevgilimFilm festivallerindeki prömiyerlerden talk show röportajlarına kadar, her ikisi için de oldukça yoğun bir programdı. Harry ayrıca her gece büyük bir kalabalığa konser vermek için turneye çıktı ve başka bir kaynak bize çiftin ilgi odağı olmadığında birlikte “normal bir rutin” yaşamayı dört gözle beklediklerini söyledi.

“Olivia ve Harry, Los Angeles’ta koşusunu yaptığında birlikte sağlam bir zaman geçirmeyi dört gözle bekliyorlar. [at the Forum Oct. 23 – Nov. 15] çünkü biraz normal bir rutin elde edebilecekler, ”diyor kaynak ÖZEL. “Yolda onca zaman geçirdikten sonra, bu güzel bir mola.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/olivia-wilde-silver-gown-academy-museum-gala-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir