Olivia Rodrigo’nun Müzik Endüstrisinde Tam Hız İleride Olduğunun Kanıtı


Olivia Rodrigo sadece mutlu ve sağlıklı değil, aynı zamanda dünyanın en büyük müzisyenlerinden biri.

May, şarkıcı-söz yazarının ilk albümünü yayınlamasının üzerinden bir yıl geçti. EKŞİ– çoğu sanatçının, bırakın dünyaya girişlerini, başyapıtları olduğunu iddia etmek için şanslı olacağı türden bir tur-kuvvet rekoru – ve kutlamak için, 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde 13 kategoride yarışmaya hazırlanıyor. 15 Mayıs Pazar günü.

Olivia bu yıl en çok aday gösterilen ikinci sanatçı, ancak Ocak ayında kariyer lansmanı yapan “sürücü ehliyetini” piyasaya sürdüğünden beri neredeyse her hafta nasıl övgüler topladığını ve müzik dinleme rekorları kırdığını görmek şaşırtıcı olmamalı. 2021.

Parça BBMA’lara aday gösterilmedi, ancak onun arkadaşı EKŞİ akordu “iyi 4 u” ve Grammy ödüllü albümün kendisi. EKŞİdaha spesifik olarak, Top Billboard 200 Albümü için hazır – kesinlikle hak ettiği bir ödül, harcadıktan Koşu sırasında grafiğin ilk 15’inde toplam 50 hafta. Oh, SOUR’un Olivia’yı yarattığından bahsetmiş miydik? tarihteki dördüncü sanatçı (ve şimdiye kadarki ilk kadın) Hot 100’ün ilk 30’unda aynı anda 11 şarkıyı listeleyen ilk kadın mı?
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330274/proof-olivia-rodrigo-is-full-speed-ahead-in-the-music-industry?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir