Olivia Rodrigo ve Joshua Bassett’i Kırmızı Halıda Gördükten Sonra Umarım İyi Olur


Ve bu yeterli değilmiş gibi, hayranlar Joshua ve diğer Disney kanalı yıldızını fark ettiğinde bir aşk üçgeni söylentileri de ortaya çıktı. sabrina marangoz birlikte birkaç video yayınladı ve bazılarının karantina sırasında takıldıklarını düşünmesine yol açtı. Haziran 2021’de Joshua, dramaya kafa kafaya hitap etti ve “insanlar ne hakkında konuştuklarını bilmiyorlar” dedi.

“Gerçek şu ki, bu tür şeylerden herhangi biri hakkında konuşmaya çalışan kayıp bir dava gibi” dedi. GQ. “Ve hiçbir boğayı beslemeyi reddediyorum–t, bu yüzden yapmıyorum.”

Joshua ayrıca hayranlarını kişisel hayatlarında neler olup bittiğine değil, Sabrina ve Olivia’nın kariyerlerine odaklanmaya teşvik etti. “[Everyone] bana Sabrina ve Olivia’yı soruyor,” diye devam etti. “Neden bu kadınlara oldukları gibi odaklanmıyoruz? Bir erkekle olan ilişkileri yerine, yaptıkları sanata ve ne kadar harika olduklarına odaklanalım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339780/hope-ur-ok-after-seeing-olivia-rodrigo-and-joshua-bassett-reunite-on-the-red-carpet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir