Olivia Rodrigo ve Joshua Bassett ‘HSMTMTS’ Prömiyerinde Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Olivia Rodrigo ve Joshua Bassett 'HSMTMTS' Prömiyerinde Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stewart Cook/Shutterstock

Olivia Rodrigo19 ve Joshua Bassett21 yaşında, kırmızı halıda sohbet ettikleri, gülümsedikleri ve poz verdikleri zaman büyük ilgi gördü. Lise Müzikali: Müzikal: Dizi 3. sezon prömiyeri 27 Temmuz’da Los Angeles, CA’da. Gösterilerinin üçüncü sezonunu tanıtan etkinliğin bir noktasında kameralara kollarını saran eski sevgililer siyah kıyafetler içinde harika görünüyorlardı. Siyah bir bluz üzerine ipeksi siyah bir blazer, ipeksi siyah pantolon ve uyumlu çizmeler giyerken, o kesikler, taytlar ve platform topuklu siyah mini bir elbise giyiyordu.

Olivia Rodrigo, Joshua Bassett
Olivia Rodrigo ve Joshua Bassett birlikte kırmızı halıda poz veriyor. (Stewart Cook/Shutterstock)

Olivia ve Joshua’nın son buluşması, flört ve ayrılık dedikodularının manşetlere çıkmasının ardından gelir. Şarkıcı ve aktörün yollarını ayırmadan önce romantik bir ilişkisi olduğuna inanılıyor ve Joshua aktrisle çıkmaya başladı. sabrina marangoz, bu nedenle Olivia’nın en büyük hit şarkısı olan “sürücü ehliyeti”ne ilham veriyor. Genç yıldızlar romantizmi ve ayrılığı hiçbir zaman doğrulamadı ama inkar da etmediler ve hayranlar durumla ilgili düşüncelerini sosyal medyada paylaşmaktan çekinmediler.

Destekleyenler ayrıca Joshua’nın “Only a Matter of Time” şarkısının Olivia’nın eski sevgilisini Sabrina olduğu varsayılan yeni bir “sarışın” kızla gördükten sonra kalp kırıklığı yaratan “ehliyet”ine bir yanıt olduğuna inanıyor. Şarkı sözlerinden bazıları, “Ama bu sadece bir zaman meselesi / Göze göz kör olacaksın / Ne zaman kibar olmayı bıraktın? / Sözlerini bıçak gibi çarpıttın / Eh, eminim içini acıtıyorsun / Ama neden acını bana ait kılasın ki? / Suçlarının bedelini bana ödetiyorsun / Pekala sevgilim, iyi olacağım.”

Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo kırmızı halıda. (Stewart Cook/Shutterstock)

Olivia ve Joshua arasındaki sözde dramaya rağmen, Joshua bu yılın başlarında onu ve Sabrina’nın yeni müziğini övdüğünde aralarında her şeyin iyi olduğunu kanıtlamaya çalışıyor gibiydi. “duyduğumdan beri kafama takıldı!!! Tebrikler [Sabrina Carpenter] ‘Skin’, yeni etiket ve gelecek olan her şey için!!!” Ocak ayında bir Instagram hikayesinde Sabrina’nın “Skin” şarkısı hakkında yazdı.

konuşurken İlan panosu “ehliyet”in arkasındaki anlam hakkında Olivia, şarkının “en az önemli” kısmının bu olduğunu düşündüğünü itiraf etti. “Şarkının kimin hakkında olduğu ve ne hakkında olduğu konusunda insanların merakını tamamen anlıyorum, ama benim için şarkının gerçekten en az önemli kısmı bu” dedi. “Ne kadar duygusal olduğu için insanlarda yankı uyandırıyor ve bence diğer her şey önemli değil. …Gerçekten iyi olduğunu görmek — hayatımda bu gerçekten acı verici anı yaşamak ve belki de benim zor zamanlar geçiriyormuşum gibi, insanlara yaşadıkları zor zamanlarda yardımcı olabilecek güzel bir şeye dönüştürmek — sadece bu kadar. güçlendirici. Bunu yaptığım için minnettarım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/olivia-rodrigo-joshua-bassett-reunite-hsmtmts-premiere-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir