Olivia Rodrigo ve Alanis Morissette Birlikte ‘You Oughta Know’ Şarkısını Söyledi – Hollywood Life


Olivia Rodrigo ve Alanis Morissette Birlikte 'You Oughta Know' Şarkısını Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amy Harris/Invision/AP/Shutterstock / Paul R Giunta/Invision/AP/Shutterstock

“Bu gerçekten başıma gelen en çılgın şey,” Olivia Rodrigo sürpriz görünümünün ardından söyledi Alanis Morissette Rodrigo’nun 24 Mayıs Salı günü Los Angeles’taki Yunan Tiyatrosu’ndaki gösterisi sırasında. 19 yaşındaki Olivia, 47 yaşındaki Alanis’i “iyi 4 u” şarkıcısının konserini görmek için toplanan hayranların şokuna soktu. Çeşitlilik. Olivia ve Alanis, Morissette’in 1995 albümünün çığır açan single’ı “You Oughta Know”u seslendirdiler. Pürüzlü Küçük Hap. İkili, koroda bir araya gelmeden önce ayet alışverişinde bulundu.

Bu gösteri, Olivia ve Alanis’in ilk kez kesişmesi değildi. İkili bunun için röportaj yaptı Yuvarlanan kaya‘in 2021’deki “Müzisyenler Üzerine Müzisyenler” sayısı. Bu özellik, her ikisi de çocuk oyuncu olduğundan benzerliklerini vurguladı (Olivia on Lise Müzikali: Müzikal: DiziAlanis açık Bunu Televizyonda Yapamazsınız) odağını müziğe kaydırdıktan sonra yaygın bir üne kavuşan. Olivia Alanis’e “Bu kadar dürüst olmana ve normalde şarkı yazarlığında konuşulmayan şeyler hakkında konuşmana bayılıyorum” dedi. “Eh, sen de aynısını yapıyorsun,” diye yanıtladı “İronik” şarkıcı.

“13 yaşımdayken kafamın karıştığını hatırlıyorum. Annem ve babamla arabadaydım.o Pürüzlü Küçük Hap. ‘Mükemmel’ kelimesini duyduğumu hatırlıyorum ve ‘Aman Tanrım’ dedim. Müzik öğretmenime bir çift söyledim [of] günler sonra: ‘Böyle şarkılar yazabilir misin?’ Müziğe ve şarkı yazarlığına tamamen farklı bir şekilde baktım,” dedi Olivia, Alanis’in etkisi hakkında. “Bence bu, benim ve tüm arkadaşlarımın çok uzun zamandır çok keskin bir şekilde hissettiği bir şeydi ve hiç kimsenin bu konuda konuştuğunu duymamıştım – hatta genel olarak, sohbet ederken ve kesinlikle bu kadar popüler olan bir şarkıda asla.”

Olivia Rodrigo ve Alanis Morissette Birlikte 'You Oughta Know' Şarkısını Söyledi – Hollywood Life

Salı günkü program sırasında Olivia, Teksas, Uvalde’de 19 çocuk ve iki yetişkinin ölümüne neden olan silahlı saldırıyı düşündü. Olivia, “Bu gece burada olduğum için çok heyecanlıyım ama bugün Teksas’ta meydana gelen silahlı saldırı nedeniyle çok harap durumdayım” dedi. “Öğrenmemize ve gelişmemize adanmış yerlerde güvenliğimiz veya hayatımız için asla endişelenmemeliyiz. Yaşadığımız gerçeklik bu olduğu için çok üzgünüm ve daha katı silah kontrol yasalarına ihtiyacımız var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/olivia-rodrigo-alanis-morissette-you-oughta-know-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir