Olivia Rodrigo, Sabrina Carpenter Sebastian Stan ile Met Gala 2022’de: Fotoğraf – Hollywood Life


Olivia Rodrigo ve Sabrina Carpenter


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Gregory Pace/Shutterstock

Olivia Rodrigo bir an yaşıyor ve görünüşe göre o da yeni bir başlangıç ​​yapıyor. bu Ekşi 19 yaşındaki şarkıcı onunla sohbet ederken görüldü sabrina marangoz22, 2 Mayıs’ta Met Ball’da yayınlanan bir fotoğrafta heyecan– rezilden iki yıl sonra utangaç Joshua Bassett kızlar arasındaki dram. Fotoğraf, Rodrigo’nun kelebeklerle süslenmiş ışıltılı mor elbisesi içinde muhteşem göründüğünü, sadece arkadan görülen Sabrina ile konuşmak için eğildiğini gösteriyor. Sırtı kameraya dönükken, uzun sarı saçları sırtından aşağıya ve iki parçalı altın takımının üzerine dökülüyor.

Olivia Rodrigo Met Gala'da
Olivia Rodrigo, 2022 Met Gala’da. (David Fisher/Shutterstock)

Sebastian Stan Ayrıca fotoğrafta zaten ikonik pembe takım elbisesiyle doğrudan kameraya saldırırken görülüyor ve Kris Jenner da çok yoğun fotoğrafın arka planında görülüyor. Deneyimsiz olanlar için, Olivia ve Joshua Disney+’da birlikte rol aldılar. Lise Müzikali: Müzikal: Dizi Nini ve Ricky olarak. Ancak sıranın bir yerinde Sabrina olaya dahil oldu ve üçü arasında bir aşk üçgeni olduğuna dair söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

Chatter, Olivia’nın Joshua ve Sabrina’ya göndermeler içerdiği söylenen “Driver’s License”ın yayınlanmasıyla yoğunlaştı ama alevler Joshua’nın son derece kişisel “Only a Matter of Time”daki duygusal şarkı sözleriyle daha da körüklendi. Şarkı sözleri, “Benim adıma yalan söylediğini dünyaya söyleme zamanı / İstediğini yapıp kurtulacağını sandığını / Pekala, şimdilik inanca bırakıyorum” dedi. “Ama bu sadece bir zaman meselesi / Göze göz kör olacaksın / Ne zaman kibar olmayı bıraktın? / Sözlerini bıçak gibi çarpıttın / Eh, eminim içini acıtıyorsun / Ama neden acını benim olsun ki? / Suçlarının bedelini bana ödetiyorsun / Pekala sevgilim, iyi olacağım.”

Sabrina Marangoz Met Gala
Sabrina Carpenter 2022 Met Gala’da. (Gregory Pace/Shutterstock)

Olay gizemini koruyor, çünkü üçünden hiçbiri bunun olduğunu doğrulamadı ve Joshua ve Sabrina hiç sözde ilişkilerine değinmedi. Olivia ve Sabrina moda endüstrisinin en büyük etkinliğinde birbirlerinin yanında rahatlamış göründüklerinden, görünüşe göre köprünün altı sular altında kalmıştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/olivia-rodrigo-sabrina-carpenter-met-gala-2022-sebastian-stan-photo/

Yorum yapın