Olivia Munn’ı The Tales of the Walking Dead’den İlk Fotoğraflarda Görün


Bu yaz kıyamet sonrası oluyor.

İlk bakışınızı aldık Olivia Munn, Havlu Ekipleri, Parker Posey, Jillian Çan ve daha fazlası AMC’lerde Yürüyen Ölülerin Masalları14 Ağustos’ta AMC’de başlıyor.

Gazilerden dizi Yürüyen ölü yazar ve yapımcı channing powellbireysel karakterleri takip edecek – bazıları yepyeni, bazıları oyunun hayranlarına çok tanıdık. Yürüyen ölü Evren.

Ağa göre, “Her bölümün kendine özgü tonu ve bakış açısı var – ancak her hikayede riskler yüksek, yeni, silinmez karakterleri amansız, yaşamı tehdit eden seçimler ve durumlarla zorluyor”. “Kıyamete farklı gözlerle bakıyoruz, daha fazla dünya, mitos ve dünyanın gizemlerini keşfediyoruz. Yürüyen ölü

Dizi, Munn’ın 2019’daki Starz sınırlı dizisinden bu yana ilk düzenli TV rolünü işaret ediyor. kaleCrews sekiz sezonda Terry Jeffords oynadıktan sonra TV’ye dönerken Brooklyn Dokuz-Dokuz 2013’ten 2021’e kadar.

Munn ve Crews tarafından canlandırılan karakterlerle ilgili ayrıntılar çok az, ancak oynadığı karakter hakkında zaten çok şey biliyoruz. Samantha Morton, dökümü Nisan ayında açıklandı. Morton, The Whisperers’ın dokuzuncu ve 10. sezonlarında oynadığı The Whisperers’ın lideri Alpha rolünü tekrar oynayacak. Yürüyen ölü.

dizi de yıldız Anthony Edwards, Embeth Davidtz, Jessie T. Usher, Daniella Pineda ve Danny Ramirez.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333631/the-first-tales-of-the-walking-dead-pics-show-olivia-munn-terry-crews-teaming-up?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel