Olivia Munn Mindy Kaling’e “Paha biçilmez” Anne Tavsiyesi İçin Teşekkür Eder


Olivia Munn oğluyla geç gece yaşamıyor malcolm diğer annenin bilge sözleri sayesinde Mindy Kaling.

24 Mayıs’ta, Sihirli Mike aktris eski bir haykırış verdi Ofis erkek arkadaşıyla paylaştığı Malcolm ile son altı ayı kutlayan bir Instagram gönderisinde yıldız John Mulaney. Gülümseyen yeni doğmuş bebekle kucaklaştığı bir fotoğrafını paylaşan Olivia, “6 ay önce bugün Malcolm beni annesi yaptı. Onu tanımak çok eğlenceli.”

Malcolm’un “gece boyunca 12 saat kesintisiz uyuduğunu” ve 4 yaşındaki kızının annesi olan Mindy’ye teşekkür ettiğini not edince Katherine ve 20 aylık oğlu Spencer— “paha biçilmez, güvenilir ve denetlenmiş kaynaklarınızı paylaşmak” için.

Gönderinin başka bir yerinde, kredi verdi Jimmy Kimmel ve onun eşi Molly McNearney Malcolm’un fıstık ezmesini ilk kez denemesinin nedeni olarak.

Olivia, oğlu hakkında şunları yazdı: “İnsanlarla tanışmayı seviyor, en iyi arkadaşı Penny’yi seviyor ve onun histerik olduğunu düşünüyor,” diye ekledi, “ona kitap okuduğumuzda SEVİYOR, babası eve geldiğinde ciyaklıyor ve bacaklarını tekmeliyor. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332251/olivia-munn-gives-sweet-shout-out-to-mindy-kaling-for-invaluable-mom-advice?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir