Olivia Jade ve Bella Patrick Schwarzenegger ile Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Olivia Jade ve Bella Patrick Schwarzenegger ile Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: iki göz fotoğrafı/MEGA

olivia yeşim ve kızkardeş Isabella (Bella) Giannulli Dört Temmuz hafta sonu için en iyi hayatlarını yaşıyorlar. iki kızı Lori Loughlin güzel Coeur d’Alene, Idaho’da arkadaşlarıyla tatil yaparken görüntülendiler. Patrick Schwarzenegger. Fotoğraflarda görüldüğü gibi, genç Hollywood kraliyetlerine bir grup arkadaş bir gölde eğlenceli bir tekne gezisi için katıldı. burada. Patrick yeşil bir mayoyla fiziğini sergilerken, Olivia ve Bella bikinileriyle hayretler içinde kaldılar.

olivia yeşim
Olivia Jade ve kız kardeşi Bella, 4 Temmuz 2022’de Idaho’ya bir gezinin tadını çıkardılar. (twoeyephotos/MEGA)

Grup, parti teknesinde dokuzuncu bulutta göründüğü için gün kesinlikle gülümsemeler ve kahkahalarla doluydu. Yeşil bir kova şapka ve güneş gözlüğü takan Olivia, aynı derecede güzel olan kız kardeşi birkaç şımarık özçekim için kız arkadaşlarıyla poz verirken, küçük iki parçalı içinde güneşi içinize çekeceğinden emindi. Mürettebatın geri kalanı güzel sularda yüzen kaygısız öğleden sonranın tadını çıkarırken, Patrick erkek arkadaşlarıyla suya daldı.

4 Temmuz kutlaması, Olivia’nın romantizmiyle geliyor. öfori yıldız Jacob Elordi yakın zamanda doğrulandı. Çiftin yakın zamanda ilişkilerinden çıktıkları için işleri yavaşlattığı bildirildi; Olivia erkek arkadaşından ayrıldı Jackson Guthy Ağustos 2021’de Jacob istifa ederken Kaia Gerber. İçeriden bir kaynak, “İkisi de yakın zamanda ilişkilerinden çıktılar, bu yüzden ciddi bir şeye acele etmiyorlar” dedi. Bize Haftalık. “Şimdiye kadar iyi gidiyor ve aralarında kıvılcımlar var.”

Bu arada, Olivia ve Bella’nın ebeveynleri Lori ve Mossimo Giannulli hapis cezaları sona erdiğinden beri özgürlüklerinin tadını çıkarıyorlar. Çift, kızları Olivia Jade ve Bella’yı Güney Kaliforniya Üniversitesi’ne kabul ettirmek için William “Rick” Singer’ın hizmetlerini kullanmakla ilgili birkaç suçlamayı kabul ettikten sonra hapse atıldı. Dolandırıcılıklardan biri, daha önce rekabetçi bir şekilde kürek çekmemiş olsalar da, kızlarını USC mürettebat ekibine atletik askerler olarak göndermek için 500.000 dolar ödeyen ebeveynleri içeriyordu. Ağustos 2020’de mahkemeye çıkarken Lori, hapis cezasını ve iki yıl denetimli serbestlik ve 100 saatlik toplum hizmeti ile birlikte 150.000 dolar para cezası ödemeyi kabul etti. Giannulli, beş ay hapis, 250 bin dolar para cezası, iki yıl denetimli serbestlik ve 250 saat toplum hizmetiyle tokatlandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/04/olivia-jade-sister-bella-bikinis-patrick-schwarzenegger-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir