Olivia Holt’un Broadway Beauty Essentials’ı, Olması Gereken 7 Dolarlık Bir Saç İçeriyor


Olivia Holt ile röportaj yaptık çünkü bu fiyatlarla seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Herkesin ağzındaki isim Olivia olacak. Olivia Holt. bu Zalim Yaz alum şu anda başrolde içinde Chicago ikonik Roxie Hart olarak Broadway’de. Bir Broadway şovunda olmanın bazı hayranların bilmediği ilginç bir yönü, yıldızların kendi saçlarını ve makyajlarını yapmak zorunda olmalarıdır. Bu doğru, makyajın sahnede şarkı söyleyip dans ederek sürmesi gerekse bile, çekici bir ekip yok.

özel bir E! röportajında ​​Olivia, Broadway güzelliğinin olmazsa olmazlarını paylaştı. Yıldız şunları paylaştı: “Çok gergindim! Etkinliklerden önce güzellik yaptırmaya veya sette bir makyözün olmasına alışkınım. Neyse ki çok kaybolmuş hissetmedim. Ve Roxie’nin kendine özgü görünümü, bence çok klasik ve seksi olan dumanlı bir göz ve kırmızı dudak.”

biraz ekle ChicagoOlivia’nın sunduğu bu ipuçları ve ürün seçimleri ile güzellik rutininize çekicilik katın. 7 dolarlık saç ürünü 10.400’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesiyle.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375827/olivia-holt-shares-the-products-she-uses-to-do-her-hair-and-makeup-on-broadway-including-this-dollar7-pick?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir