Olivia Culpo’nun Christian McCaffrey’in Doğum Günü İçin Beyaz Bikinisi: Fotoğraf – Hollywood Life


Olivia Culpo'nun Christian McCaffrey'in Doğum Günü İçin Beyaz Bikinisi: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Olivia Culpo30, erkek arkadaşını kutlarken seksi beyaz bikini giydi Christian McCaffreydoğum günü! Model, 7 Haziran Salı günü bir teknede 26 yaşına giren NFL oyuncusunun yanındayken fit vücudunu sergiledi. İki parça, yüksek belli bir alt ile birlikte sportif bir hava için kalın bir örgü malzemeden üçgen tarzı bir üst kısımdan oluşuyordu.

Olivia ve Christian, kırmızı plastik bir şarap kadehini tutarken puro içerken arkalarındaki altın balonlarla iyi vakit geçiriyor gibiydiler. Önlerine bir kase çikolatalı kurabiye ve simit de yerleştirildi, görünüşe göre su üzerinde daha büyük bir doğum günü kutlamasının parçası.

“Birinin doğum günü!! Seni çok seviyorum Christian,” diye yazdı Olivia, başlığında. Eski Miss USA 5.1 milyon takipçisi için “Sen en güvenilir, ilham verici, düşünceli + topraklanmış kişisin ve sana benim diyebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum” diye yazdı. Doğum günü fotoğrafını, geçmiş tatillerden Karayipler, Doğu Sahili ve iki yıllık ilişkilerinin daha fazlasını içeren bir dizi gerileme fotoğrafı izledi.

Olivia Culpo'nun Christian McCaffrey'in Doğum Günü İçin Beyaz Bikinisi: Fotoğraf – Hollywood Life
Olivia Culpo kırmızı bikinisiyle dikkat çekiyor. (MEGA)

Christian ayrıca bir puro içerken sadece bir çift mavi ombré yüzme şortu ile gömleksiz kalmayı tercih ettiği için fotoğrafta da yakışıklı görünüyordu. Yan tarafa bakarken bir çift havacı güneş gözlüğü ile gözlerini gizli tuttu ve ayrıca güneşten korunmak için kırmızı-beyaz bir kamyon şoförü şapkası ekledi. Şapkada, 2017 NFL Draft’ında Carolina Panthers tarafından draft edilmeden önceki kolej futboluna bir gönderme olan Stanford Üniversitesi logosu vardı.

Futbolcu ve yarışma kraliçesi, New England Patriots oyuncusundan ayrıldıktan kısa bir süre sonra 2019’dan beri romantik bir şekilde bağlandı. Danny Amendola. Olivia ve Christian, 2020 Sevgililer Günü’nde ilişkilerini Instagram’da birbirlerinin fotoğraflarını paylaşarak halka duyurdular.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/olivia-culpo-white-bikini-christian-mccaffrey-birthday-photo/

Yorum yapın

SMM Panel