Olivia Culpo, Uygun Fiyatlı Yaz Temellerini Paylaştı


Olivia Culpo’nun seçtiği bu ürünleri bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Olivia, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Olivia Culpo doğuştan gelen bir tarz duygusuna sahip sonsuza kadar havalı kızlardan biridir. Her zaman modaya uygun bir görünüm ve mükemmel glam ile gelir. İçinizdeki Olivia’yı kanalize etmek istiyorsanız, spor resimli hayran favori kısa süre önce en sevdiği uygun fiyatlı buluntularından bazılarını Amazon alışveriş yapanlarla paylaştı.

Olivia, Amazon Live akışı sırasında “Yaz ve plaj ayları için en sevdiğim şeyleri size anlatmaktan heyecan duyuyorum” dedi. Model, “Eminim çoğunuz benim kadar Amazon’a takıntılısınızdır, bu yüzden size en sevdiğim görünümleri, cilt bakımı ve makyajı göstereceğim için çok heyecanlandım.”

Olivia bulundu bir mayo dört farklı şekilde giyilebilen ve çok yönlü kullanılabilen, klasik moda yaz için tam zamanında. Ayrıca plaj çantasının temellerini ve sıcak havalarda olmazsa olmaz güzellikleri paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333146/olivia-culpo-affordable-summer-amazon-picks?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel