Olivia Culpo, Doğurganlık Korkularının Ortasında Kadın Doğum Uzmanını Ziyaret Etti (Özel Video) – Hollywood Life


Geçen haftaki bölümde Culpo Kardeşler, Olivia Culpo doğurganlık korkuları ve erkek arkadaşıyla bir gün kendi çocuğuna sahip olmayı umduğu hakkında açıldı. Christian McCaffrey. Pazartesi akşamı yeni bölüm öncesi, HollywoodYaşamı Olivia’nın çocuk sahibi olma konusunda “yaklaşan bir zaman çizelgesi” olup olmadığını ve endometriozisi ilerleyip ilerlemediğini öğrenmek için kadın doğum uzmanının ofisini ziyaret ettiği ÖZEL bir klibi var. Klip, Olivia’nın en iyi arkadaşı ve asistanı Jackson’ın vajinanın olabildiğince çok bölümünü adlandırmaya çalışmasıyla başlıyor ve gerçekten etkileyici.

Daha sonra Jackson, Kasım 2020’de modelin endo ameliyatını gerçekleştiren OB-GYN’si Dr. Thais Aliabadi’yi görmesi için Olivia’ya eşlik ediyor. Olivia, rahminin ve yumurtalıklarının ultrason görüntüsünü alırken kameralara “Yalnızca bu yaklaşan zaman çizelgesine sahip olmadığımı hissettirecek bir şeye ihtiyacım var,” diyor.

Olivia Culpo, Doğurganlık Korkularının Ortasında Kadın Doğum Uzmanını Ziyaret Etti (Özel Video) - Hollywood Life
Olivia Culpo ve Christian McCaffrey. (Sahne)

“Ekranda ultrasonu gördüğümde, sadece büyük TSSB’m var. Sadece gerginim. Bu randevulardan nefret ediyorum, dedi Olivia gözleri yaşlı. “Bu doktoru çok seviyorum ama jinekoloğa gitmekten nefret ediyorum çünkü her zaman söyleyeceklerinden korkuyorum.”

Devam etti, “Kelimenin tam anlamıyla sadece dudaklarına bakıyorum, bir şey söylemesini bekliyorum, sadece iyi bir şey söylemesini istiyorum. Sadece her şeyin yolunda göründüğünü bilmek istiyorum.” 21 Kasım’da yayınlanan bölümde Culpo Kardeşler, Olivia, hastalık nedeniyle hamile kalmak için olası mücadelesini tartışırken duygulandı. “Endometriozis doğurganlığınızı birçok farklı şekilde etkileyebilir” dedi itirafında. “Bu durumla gelecekte ne olacağı hakkında bilmediğim çok şey var ve her zaman zaman çizelgem hakkında endişeleniyorum. Bir an önce çocuk sahibi olmam gerektiğini hissediyorum.”

Olivia Culpo, Doğurganlık Korkularının Ortasında Kadın Doğum Uzmanını Ziyaret Etti (Özel Video) - Hollywood Life
Olivia Culpo. (Sahne)

Aynı zamanda, San Francisco 49ers’a yeni takas edilen Christian’ın çocuk sahibi olmaya hazır olmadığını ve “tamamen ve tamamen futbola odaklandığını ve olması gerektiğini” itiraf etti. Olivia korkularını kardeşiyle paylaşmaya devam etti. sophia culpoona gözyaşları içinde, “Christian’ın ne düşündüğü ve ilişkime benim istediğim yönde ilerlemeyecek şekilde baskı yapması konusunda çok endişeliyim, ama aynı zamanda ben bu kişi değilim.”

Moda tasarımcısı, “Yeniden başlamak zorunda olduğumu hayal edemiyorum ve ilişkilerde her zaman bu savunmasız konumlarda olduğumu hissediyorum” dedi. 30 yaşındaki, 2021’de endometriozis ile mücadelesini anlattı, İNSANLARA anlatmak hastalık “yavaş yavaş devralıyordu [her] dayanılmaz ağrısının “normal” olduğu söylendikten sonra. “Hayatınızı endometriozis etrafında planlamaya başlıyorsunuz çünkü işlev göremiyorsunuz. Her ay, geçen aya göre beş kat mı yoksa on kat daha mı kötü olacağını bilemiyorsunuz” dedi. “Sadece adet dönemlerimin dayanılmaz hale geldiği bir noktaya geliyordu, aynı zamanda endometriozisin bir başka semptomunun da, ilerledikçe, adet dönemleri arasında bile ağrınız olduğunu öğrendim. Sadece döngünüzdeyken bile değil, arada da olabilir.

Olivia Culpo, Doğurganlık Korkularının Ortasında Kadın Doğum Uzmanını Ziyaret Etti (Özel Video) - Hollywood Life
Olivia Culpo ve Christian McCaffrey. (Sahne)

Teşhis konulmasından bir akşam önce, Olivia Christian’la evdeyken dayanılmaz bir bıçak saplaması yaşadı. 49ers yıldızı, kız arkadaşını acil servise götürdü ve ekibinin doktoru aracılığıyla, endometriozis konusunda uzmanlaşmış ve sonunda Olivia’yı teşhis eden bir kadın doğum uzmanı olan Dr. Smitha Vilasagar ile bağlantı kurdu. Kasım 2020’deki ameliyatından sonraki günler için “Kesinlikle acı çekiyordum” dedi. “Ama sana karşı dürüst olmak gerekirse, her ay hissettiğim acıyla karşılaştırıldığında hiçbir şeydi. Önemli değil. Endo ile yaşadığınız aylık ağrıya kıyasla parkta bir yürüyüş.

yeni bölümleri Culpo Kardeşler Pazartesi akşamları saat 9’da TLC’de yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/olivia-culpo-obgyn-fertility-endometriosis-the-culpo-sisters/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir