Olivia Culpo, Christian McCaffrey’in “Aşka İnancımı” Geri Getirdiğini Söyledi


Olivia Culpo burada kalpleri eritiyor.

bu kendimi güzel hissediyorum Oyuncu erkek arkadaşıyla üç yıl kutladı Christian McCaffreyCarolina Panthers için profesyonel bir futbolcu, yazarak en 23 Haziran’da tüm yıldönümü gönderilerini sona erdirmek için yıldönümü gönderisi.

“Üç yıl önce bir ilişki aramıyordum” diye kaleme aldı. Instagram aşk hikayelerini anlatmadan önce. Olivia’ya göre her şey en yakın arkadaşları mankenle başladı. Kristen Louelle ve NFL oyuncusu Tyler Gaffneyonu aradı ve “arkadaşları Christian ile tanışmaya açık olup olmayacağımı sordu.”

Ancak Olivia o kadar emin değildi. “Endişeliydim,” diye açıkladı. “Yine aynı eski hikaye olacağından ve tüm erkeklerin aynı olacağından endişelendim. Beklentim düşük olsa da kendimi kapatamayacağımı ve korkuya dayalı kararlar veremeyeceğimi biliyordum.”

Bu yüzden kurulumda bir şans aldı ve söylemeye gerek yok, işe yaradı. Aslında, şimdiki erkek arkadaşının en değerli fotoğraflarından biri, tanıştıkları gece çekildi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335637/olivia-culpo-gushes-over-nfl-boyfriend-christian-mccaffrey-for-restoring-my-faith-in-love-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel