Olivia Culpo, Christian McCaffrey Hakkında En Değer Verdiği Şeyi Paylaşıyor


Olivia Culpo birkaç nedenden dolayı erkek arkadaşının 1 numaralı hayranıdır.

Geri koşarak San Francisco 49ers ile çıkan eski ABD Güzeli Christian McCaffreyson zamanlarda erkeğinin en çok neye hayran olduğunu düşündü.

E’ye özel olarak “Christian’a çok değer veriyorum” dedi! Haberler 7 Şubat. “O çok sadık. Çok güvenilir ki bunu gerçekten takdir ediyorum. Ayrıca son derece destekleyici.”

Güçlü çift aşklarının dinamiğini bozan 30 yaşındaki, birbirlerinin hedeflerini desteklediklerini ve bunun büyük bir etki yarattığını belirtti.

“İlişkimizde, diğer kişinin hayallerine, başarılarına ve hırslarına gerçekten değer veriyoruz” dedi. “Ve bu sayede gerçekten güzel bir denge kurabiliyoruz. İkimiz de çok meşgul hayatlar yaşıyoruz ama birbirimize olan sevgimiz her şeyden önce geliyor ve bunu sahip olduğumuz destekle gösteriyoruz.”

Olivia ve Christian, hızlı tempolu programlarındaki daha soğuk anlara gelince, rahatlatıcı bir gece geçirme fırsatını değerlendiriyor. “İdeal gecemiz pijamalı olmak, yemek hazırlamak ve film izlemek. Evde olmayı seviyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364886/olivia-culpo-reveals-what-she-values-most-about-%22loyal%22-boyfriend-christian-mccaffrey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir