Olivia Cooke, House of the Dragon İlk Çıkışından Bir Gün Önce Yontma Dişini Çıkardı


Olivia Cooke eski bloktan bir çip!

bu Ejderha Evi aktris bir görünüm yaptı Jimmy Kimmel Canlı 25 Eylül’deki ilk çıkışından önce Game of Thrones prequel serisi. Röportaj sırasında, setteki ilk gününün, makul bir nedenden ötürü beklediğiniz kadar eğlenceli olmadığını açıkladı.

“Çok acıktım” diye itiraf etti Jimmy Kimmel 20 Eylül. “Aslında çok kötü. Gerçekten kötü.” Çok kötü gibi, dişini kırdı.

Olivia’nın açıkladığı gibi, komedyene davet edilmişti. Alan Carr‘in podcast’i Hayat bir sahildir önceki gece. “Ertesi gün arama saatim 11’e kadar değildi, bu yüzden bir jest olarak bir şişe şarap getirdim” dedi. “Podcast bitti ve biz sadece sohbet ediyoruz, sohbet ediyoruz, sohbet ediyoruz. Bana bir sürü dedikodu anlatıyor. Daha fazla şarap, daha fazla şarap, daha fazla şarap.”

Ve benzeri Metalin Sesi aktris, sarhoş olduğunu bilmeden hatırladı. “Eve geldiğimi hatırlamıyorum,” diye itiraf etti. “Saçımı midilli yapmak için başımı eğdiğimi hatırlıyorum, yere düştüm.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347442/how-olivia-cooke-chipped-her-tooth-the-day-before-filming-house-of-the-dragon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir